ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Нямам нищо против, но ще стане както с INXS. След смъртта на фронтмена им, Майкъл Хътчинс, си взеха друг певец и... нищо. Тотален провал. Така стана и с "Двама мъже и половина". Като махнаха Чарли Шийн и рейтингът удари дъното, та приключиха безславно сериала. Хората гледат Топ Гиър, не заради продуцентите, а заради водещите.
Това шоу умря окончателно. Тия опити да реанимират труп са просто жалки напъни да се доизсмучат пари от нещо много печелившо и разбито заради една тотална глупост. Всички гледахме Top Gear заради Джеза и откачените му коментари. Без него това шоу е едно нищо - просто някакви коли и техните характеристики. Това си е чисто шоу а шоумена му го няма. Все едно шоуто на Слави да го води Годжи .... кефи ме ама няма да го гледам сори . Всички са се изреждали да го водят през годините и никога не се получава. По-добре да направят друго автомобилно шоу откъдето да тръгнат на чисто. Top Gear е просто мъртъв
Голям фен да джеза съм , но можеби този е единствения които евентуално да го замести . А ако успее ще имаме за гледане 2 предавания това по ВВС и това на джеза и компания по нетфликс
Този никога не може да замести Кларксън, както и никой друг. Голям гаф, че го махнаха при положение, че е жив и здрав, пожелавам му още дълги години да е така......
Аз пък никога не съм гледал шоуто заради водещите. Гледам го заради колите и информацията. Дреме ми кой ще е водещ. Даже, когато го гледам онлайн, превъртам говоренето, за да стигна до съществената инфорамция.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 gost
Коментиран от #6
11:30 17.06.2015
2 Иван Господинов
Коментиран от #7
12:02 17.06.2015
3 BMW
12:05 17.06.2015
4 аз
12:40 17.06.2015
5 МАК
13:28 17.06.2015
6 Илиян
До коментар #1 от "gost":
+1...........13:55 17.06.2015
7 Илиян
До коментар #2 от "Иван Господинов":
+ 1...13:55 17.06.2015
8 А Башев
:-)))))
Коментиран от #15
13:58 17.06.2015
9
15:29 17.06.2015
10 ХА
15:43 17.06.2015
11 WarInside
18:35 17.06.2015
12 Баба му
Коментиран от #14
19:37 17.06.2015
13 Рено Меган
20:03 17.06.2015
14 Владислав Димитров
До коментар #12 от "Баба му":
Импровизацията още не е отменена !20:26 17.06.2015
15 toi
До коментар #8 от "А Башев":
Е.ати тъпака !!!Коментиран от #16
00:21 18.06.2015
16 А Башев
До коментар #15 от "toi":
Поне така изглежда, русофилче си е отсекъде:-)))
05:22 18.06.2015