Ивайло Калфин
Калфин коментира възможностите за вот на недоверие по външната политика, както и как стои страната ни в международен план:
“ Конфузна е за пореден път ситуацията, ние стоим несериозно с една несериозна външна политика. Правим впечатление на хора, които не знаем какво искаме. Това е една изключително нестабилна външна политика. Да не говорим, че заради нея България, образно казано, „изчезна от картата“, нито регионални инициативи провеждаме, нито някой с нещо ни забелязва. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Никито Иванов
07:56 02.06.2016
2 ЦСКА ВЪВ В ГРУПА ВИНОВЕН Е ЛУПИ
Коментиран от #3
08:14 02.06.2016
3 незнайко
До коментар #2 от "ЦСКА ВЪВ В ГРУПА ВИНОВЕН Е ЛУПИ":
Споко, и в Германия има виртуози за тази дейност, даже и по добри. При тях са и частите.09:28 02.06.2016
4 силистренски джамбази
12:42 02.06.2016
5 Кобрата
13:54 02.06.2016
6 Кобрата
Коментиран от #7
13:54 02.06.2016
7 Гост
До коментар #6 от "Кобрата":
Това,че ти не можеш да си позволиш Cayman GT4,не прави тези които могат "Ганьовци".Да не говорим,че си и фен на BMW.Коментиран от #13
14:01 02.06.2016
8 цжгхкйм
17:02 02.06.2016
9 дасsad
19:56 02.06.2016
10 даи гошо
20:42 02.06.2016
11 поредния
Коментиран от #14
00:56 03.06.2016
12 ALex
11:47 03.06.2016
13 Кобрата
До коментар #7 от "Гост":
Хайде по-добре да не говориш като не знаеш а? Като мълчиш си по умен16:04 03.06.2016
14 Кобрата
До коментар #11 от "поредния":
16:09 03.06.2016
15 КоВрата
Иначе си точно толкова отворен, колкото за типичен фен на BMW.
17:06 03.06.2016