ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
В кръга на шегата като копират задвижващата единица от Ф1, само да няма нещо от сорта на 5 двигателя на година :-) , за 6-ти следва наказание от един месец в сервиза за смяна и кеш :-)
Не знам как биха пригодили подобен ДВГ с такава мощност, който е образно казано на границата на разпад за цивилни нужди, ама да видим. Както имаше една сентенция, че най-добрия състезателен двигател е тоя, който след финиша се счупва от износване, т.е. така е изчислен на макс, че да издържи само колкото да победи и толкоз.
Те и сега цивилните суперкари изискват майка си и баща си на едни няколко хил. км, а подобно нещо ... хммм, ще видим.
Всъщност с тая кола може да се прескочи няколко пъти да близкия супер с около 300+ км/ч,овациите на минувачите само могат да се предполагат защото с тая скорост всичко отстрани на улицата се вижда като в мъгла и ...хвърляш двигатела.И изобщо-"какво му трябва на човека"?
Време беше Звяра да се събуди и да натрие носа на вагените с прехваленото Бугати и смешната Тесла. Това ще върне Мерца, където му е мястото - на върха с най-бързата кола!
"Ориентировъчна цена - 4 милиона евра". Вейрон - милион и кусур, Чирон - 2 милиона и кусур, сега пък тая - 4 милиона и кусур (най-вероятно) - чудя се кога ли ще изкарат модел за двуцифрено число милиони.
ОФ,,,,, аман!Мерцедес готви,БМВ готви,Ауди готви! Само готвят! Марка която го е сготвила,изкарва на пазара и вади кинти.Писна ми от тези шваби дето все готвят чорба без сол.
Вероятно не разбираш и затова пропускаш факта, че на цената на един такъв може да си купиш 40 Тесла модел С със същото ускорение. Тесла е за нормалните хора, лизинга е от 650 до 1000 долара, което повечето работещи семейства могат да си го позволят. Това е в съвсем друг клас, прототипи, които никога няма да бъдат карани.
Кой ти каза, че ще е със същото ускоремие?
Пък хвалебствията към Тесла, те превръщат във фанатик. Ако някоя марка пусне електромобил, веднага подскачаш до небесата.
Когато Тесла започне да продава модели с алкантара, пиано лак, орехови инкрустации и карбон за 100 000$, тогава сравнявай цените.
Машината на Бенц ще е връх на технологиите и ще е в ограничен тираж и за това цената ще е такава, но как да го проумееш като имаш болестна зависимост към Тесла!
само да уточним "болидите от F1 не могат да се стартират от кокпита"
ми не е баш така от тая година с батерията може да се стартира колата без допълнителни устройства от пилота от кокпита
Всъщност новия Tesla Roadster който ще излезе до 2019 ще бъде с по-добро от това ускорение и ще има всичко което си изброил и други нещица , но най-важното ще бъде отново кола която можеш спокойно да караш ЕЖЕДНЕВНО без никакви грижи и "поддръжки" и отново 40 ПЪТИ по-евтин от това недоразумение родено от крещяща нужда от реклама на потъващия кораб
Всъщност започваш да увърташ както ти изнася. Нали не искаше да се говори в бъдеще време, а сега започваш да предричаш и да фантазираш.
Вярваш ли си, че кола за 200 бона е нормална семейна кола? Извинявай, но за тези пари предпочитам Панамера.
Пък за потъването на двигателите с вътрешно горене, е твърде рано да се говори. А и ел. двигателя е по-старата и проста технология, но и милион да го напиша, пак няма да го прочетеш!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 CL500
Не знам как биха пригодили подобен ДВГ с такава мощност, който е образно казано на границата на разпад за цивилни нужди, ама да видим. Както имаше една сентенция, че най-добрия състезателен двигател е тоя, който след финиша се счупва от износване, т.е. така е изчислен на макс, че да издържи само колкото да победи и толкоз.
Те и сега цивилните суперкари изискват майка си и баща си на едни няколко хил. км, а подобно нещо ... хммм, ще видим.
Коментиран от #5
12:33 31.08.2016
2 onq s konq
14:03 31.08.2016
3 Тралала
15:36 31.08.2016
4 АрапДойч
17:24 31.08.2016
5 АрапДойч
До коментар #1 от "CL500":
+ това надали някой купува подобна кола за да я кара. Най-вероятно ще изгние в някое чаршафско хале, наред с още 50 екзотики17:26 31.08.2016
6 Роман Ценов
19:13 31.08.2016
7 ддд
и ще цепят мрака ама не точно сега
то и ние ще оправим държавата
ама не точно сега
20:25 31.08.2016
8 Гост
Коментиран от #11
22:56 31.08.2016
9 Мънимъни
23:57 31.08.2016
10 Готвя си гомното
01:13 01.09.2016
11 гост
До коментар #8 от "Гост":
Вероятно не разбираш и затова пропускаш факта, че на цената на един такъв може да си купиш 40 Тесла модел С със същото ускорение. Тесла е за нормалните хора, лизинга е от 650 до 1000 долара, което повечето работещи семейства могат да си го позволят. Това е в съвсем друг клас, прототипи, които никога няма да бъдат карани.08:57 01.09.2016
12 Гост
Пък хвалебствията към Тесла, те превръщат във фанатик. Ако някоя марка пусне електромобил, веднага подскачаш до небесата.
Когато Тесла започне да продава модели с алкантара, пиано лак, орехови инкрустации и карбон за 100 000$, тогава сравнявай цените.
Машината на Бенц ще е връх на технологиите и ще е в ограничен тираж и за това цената ще е такава, но как да го проумееш като имаш болестна зависимост към Тесла!
Коментиран от #14
10:00 01.09.2016
13 werty
ми не е баш така от тая година с батерията може да се стартира колата без допълнителни устройства от пилота от кокпита
11:56 01.09.2016
14 гост
До коментар #12 от "Гост":
Всъщност новия Tesla Roadster който ще излезе до 2019 ще бъде с по-добро от това ускорение и ще има всичко което си изброил и други нещица , но най-важното ще бъде отново кола която можеш спокойно да караш ЕЖЕДНЕВНО без никакви грижи и "поддръжки" и отново 40 ПЪТИ по-евтин от това недоразумение родено от крещяща нужда от реклама на потъващия корабКоментиран от #15
12:16 01.09.2016
15 Гост
До коментар #14 от "гост":
Всъщност започваш да увърташ както ти изнася. Нали не искаше да се говори в бъдеще време, а сега започваш да предричаш и да фантазираш.Вярваш ли си, че кола за 200 бона е нормална семейна кола? Извинявай, но за тези пари предпочитам Панамера.
Пък за потъването на двигателите с вътрешно горене, е твърде рано да се говори. А и ел. двигателя е по-старата и проста технология, но и милион да го напиша, пак няма да го прочетеш!
13:11 01.09.2016