2 Ноември, 2017 10:38 4 796 13

Прощална версия на Subaru WRX STI

  • subaru-
  • wrx-
  • sti


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Никой

    3 7 Отговор
    Да изкарат още малко парички от 15 годишна кола.

    Коментиран от #2

  • 2 Хаймана

    6 0 Отговор

    До коментар #1 от "Никой":

    Чччччччч, алоу, петата генерация се прави от 2016, та чак до сега, което е кола на две години.
    Иначе Импреза датира от 1992 година, но да речем, че петата е стъпила на третата, която е от 2007.
  • 3 Ко речи

    8 0 Отговор
    Обратен е някой друг, но не и волана.. Има автомобили с лява или дясна дирекция...или ако ви е по-лесно - с ляв или десен волан.

    Коментиран от #7

  • 4 The world is flat

    3 1 Отговор
    R.I.P
  • 5 Spec b

    3 1 Отговор
    R.i.P EVO R.I.P STI ... who is next;(

    Коментиран от #6, #9, #10, #11

  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Мария Атанасова

    0 1 Отговор

    До коментар #3 от "Ко речи":

    АБСОЛЮТНО ПОДКРЕПЯМ
  • 8 Чавдар войвода

    1 0 Отговор
    Премахнахте ми коментара защото...
  • 9 Антиелектрика

    4 1 Отговор

    До коментар #5 от "Spec b":

    Не бъркай смъртта на Evo с тази на WRX STI. Просто това са последни бройки от тази версия. След 2 години ще пускат новата - http://www.dnevnik.bg/skorost/2017/10/30/3067291_subaru_pokaza_v_tokio_budeshtiia_si_sedan/
  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 онзи същия

    4 0 Отговор
    проверявайте си новините - спират само вноса за UK, а специалната версия е само за там
  • 13 Иван Господинов

    3 0 Отговор
    Нищо не свършва, просто последни бройки от тая генерация. Крайно време беше да се свърши с тоя нелеп дизайн с тия пластмаси по предната броня. Колата е убийствена и не бива да изглежда така. Следващото поколение което се задава ще е потресаващо ако се съди по концепта