ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Преди да са дошли ваг феновете и да почнат да говорят как това са американски схеми и измамата е незначителна. Това е доста сериозно като си помислите, че се излагат милиони хора на завишено ниво на азотен окис и диоксид и със сигурност е афектирало броя на белодробни заболявания. Ние тука сме си свикнали, защото всички си махаме катализаторите и не съзнаваме последиците от това. В нормалните държави това си е равносилно на застрашаване на човешки животи.
Всъщност това е само началото !!! Да не си помисли , че е края ? Това досега беше от държавата и дори то не е приключили , а тепърва предстоят частните искове и колко ще излязат накрая само един господ знае !!! И после се чудете що ВАГ се "отказвал" от дизела , каква изненада !!!
Просто искат да го притиснат за да започне да работи за американски интереси. Не знам какви. Явно е успешен.
Както едно време всички германски военнопрестъпници от втората световна война започнаха да работят за САЩ, за да я направят държава.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Европа
10:54 07.12.2017
2 Kcaniba
Коментиран от #11
10:56 07.12.2017
3 Марио
Коментиран от #6, #7
11:06 07.12.2017
4 Никой
11:09 07.12.2017
5 вижся
11:15 07.12.2017
6 гост
До коментар #3 от "Марио":
Всъщност това е само началото !!! Да не си помисли , че е края ? Това досега беше от държавата и дори то не е приключили , а тепърва предстоят частните искове и колко ще излязат накрая само един господ знае !!! И после се чудете що ВАГ се "отказвал" от дизела , каква изненада !!!11:21 07.12.2017
7 озни
До коментар #3 от "Марио":
много ограниченКоментиран от #8
14:51 07.12.2017
8 Марио
До коментар #7 от "озни":
По ограничен от теб няма.Както виждаме си човек без мнение по темата.Не виждам защо пишеш щом нямаш какво да кажеш и не разбираш от темата .14:54 07.12.2017
9 Ваг
11:40 08.12.2017
10 Ваг
11:44 08.12.2017
11 Да да
До коментар #2 от "Kcaniba":
Представям си ако това дело случайно беше в България!!! Единствения резултата щеше да е нов милионер съдия със заплата от 3000 лв.15:16 09.12.2017
12 The TRAPPER
18:03 09.12.2017
13 Патриот
Както едно време всички германски военнопрестъпници от втората световна война започнаха да работят за САЩ, за да я направят държава.
05:15 19.12.2017