Йорданка Фандъкова
Кметът на София Йорданка Фандъкова обяснява ситуацията със строежите...
“ Решенията в такива ситуации са две – или да се намери подходящ терен, който да се даде на собственика като обезщетение, или да се започне процедура по отчуждаване. Но всичко това става със средства на общината. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иван Иванов
12:27 07.02.2012
2 Атанас Велики
12:41 07.02.2012
3 Парадокс
Коментиран от #4
12:56 07.02.2012
4 Атанас Велики
До коментар #3 от "Парадокс":
@3 И ти си прав, ама като цяло сегашния GT-R не изглежда добре дори на картинка!13:07 07.02.2012
5 Гост
Коментиран от #6
14:46 07.02.2012
6 Атанас Велики
До коментар #5 от "Гост":
@5 Ееее добре, че ми каза, защото не се бях сетил, че съм го виждал само 30 пъти на живо!15:31 07.02.2012
7 Гост
15:40 07.02.2012
8 Атанас Велики
16:55 07.02.2012
9 Kobester
17:30 07.02.2012
10 ivo
18:31 07.02.2012
11 др.Мермерски
и като се събуди видя,че единият ти крак е в контакта,другият в аквариума....
19:32 07.02.2012
12 ВИП АМГ
22:02 07.02.2012
13 ivo
05:36 08.02.2012
14 BGV
12:01 09.02.2012
15 Дошо
А за статията ето така се прави не като ВАГ.Нещо добро се прави още по-добро.Не като ВАГ.Един и същ боклук го пробутва на 100места с пренадути цени.
09:40 10.02.2012
16 onq
Blika ot qrost i mo6t
a i e Golqmoto semeistvo GT-R
mn qsno 4e 6te mu zapazqt harakternite linii koito ne go PRAVQT KRASIVO (vse pak ne e jena) A BRUTALNO!
20:46 10.02.2012