ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Киа/Хюндай имат страхотен напредък за последните 10 години, и по-специално последните 3 години,правят хубави коли на сносни цени. И на допир са много приятни и качествени,не само на гледане. А този нов модел прилича доста на голф.
Много красива кола
Пропорциите й са много по-добри от тези на новото Волво V40.
Отвсякъде погледната радва окото. Освен това вече ги правят и достатъчно сигурни и достатъчно динамични и икономични, а все още в ценово отношение са много по-атрактивни от европейските коли, а за гаранцията да не говорим. Кия-Хюндай се оказа концерна-чудо - спомнете си какви коли правеха преди 15-20 години сравнени с европейските, и какви правят сега. Чак тръпки ме побиват какво я чака Европа в бъдеще, щом сега цяла Европа е в криза и половината евро-държави са пред фалит, а бившите "слаборазвити" страни ни задминават с бясни темпове.... Както казва Бърни Екълстоун - Европа свърши - остава и да бъде добра туристическа дестинация....
napravo 6te duha te golf 5 i 6 sa edni i sa6ti vsi4ko farove stopove vsi4ko s ediniq kalap golf 6te ima da duha pred noviq i 30 i seed wv izostava hyundai n1
Голф беше добър едно време.Сега не си струва парите. Държат цени само заради името.При втората употреба има една купчина коли на двоино по-ниска цена и не по-лоши от голфа. Така че са му много хвалбите.
Хора смешно е да сравнявате този уникално стилен и красив автомобил с най-смешната пластмасова сапунерка - Голф, та тори той да е 7-ца. Колко от вас са видяли Голфове, 5, 6 и 7-ци по улиците?!? Няма и да видите !!!
svar6iha sa balamurnicite da narivat pari s lopatata za ka4estvo,kato na Da4iq!!!Koreicite varvqt s barzi kra4ki napred ili golfa trqbva da sleze cenovo 3-4 pati ili da zakrivat VW!!!
Е-е-е...
Защо няма версията с 3 врати. Старата 3-врата все още ми пълни душата откъм дизайн (за разлика от тази с 4 врати, която не е абсолютно нищо особено).
Дано на новата шумоизолацията е пооправена, че в стара все едно си седнал в центрофуга- няма такъв шум и вой.
Невероятен дизайн , много по-добър от този при i30 ! Сравнения с Голф няма да правя ,само ще кажа, че просто трябва да си сляп или дилър на VW за да твърдиш , че Голф 7 е с по-добър дизайн !
С нетърпение чакам подробните тех. характеристики и мисля, че това ще е следващата ми кола .
Тази цена от 24 бона е за възможно най опростения модел,с наи малкия мотор, ако искаш по мощен мотор със повечко екстри цената и става доста солена,разликата с конкурентите в цените не е много голяма.Иначе количката изглежда много добре.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 baihui
10:57 16.02.2012
2 Боби
11:09 16.02.2012
3 hyundai
11:24 16.02.2012
4 vw gost
12:23 16.02.2012
5 The Bear
Пропорциите й са много по-добри от тези на новото Волво V40.
Отвсякъде погледната радва окото. Освен това вече ги правят и достатъчно сигурни и достатъчно динамични и икономични, а все още в ценово отношение са много по-атрактивни от европейските коли, а за гаранцията да не говорим. Кия-Хюндай се оказа концерна-чудо - спомнете си какви коли правеха преди 15-20 години сравнени с европейските, и какви правят сега. Чак тръпки ме побиват какво я чака Европа в бъдеще, щом сега цяла Европа е в криза и половината евро-държави са пред фалит, а бившите "слаборазвити" страни ни задминават с бясни темпове.... Както казва Бърни Екълстоун - Европа свърши - остава и да бъде добра туристическа дестинация....
12:28 16.02.2012
6 nikito_blend
12:36 16.02.2012
7 РАДО
13:07 16.02.2012
8 илия
13:12 16.02.2012
9 hyundai
13:25 16.02.2012
10 vw gost
13:35 16.02.2012
11 baihui
13:45 16.02.2012
12 papagal
15:26 16.02.2012
13 graver
Защо няма версията с 3 врати. Старата 3-врата все още ми пълни душата откъм дизайн (за разлика от тази с 4 врати, която не е абсолютно нищо особено).
Дано на новата шумоизолацията е пооправена, че в стара все едно си седнал в центрофуга- няма такъв шум и вой.
15:32 16.02.2012
14 драйвър
С нетърпение чакам подробните тех. характеристики и мисля, че това ще е следващата ми кола .
17:43 16.02.2012
15 indieca
18:32 16.02.2012
16 uSheR
19:54 16.02.2012
17 uSheR
19:59 16.02.2012
18 Ицо
20:30 16.02.2012
19 До №18 Ицето
22:44 16.02.2012
20 До №10
Коментиран от #29
22:47 16.02.2012
21 И за №1Ти карал
Явно не!
22:51 16.02.2012
22 РАЗБИРАЧА
23:07 16.02.2012
23 Гаси разбирача
От Пасат е то-скъпа тая тоалетна.
00:14 17.02.2012
24 Bourne
00:32 17.02.2012
25 оги
00:53 17.02.2012
26 медиатор алфа
02:20 17.02.2012
27 Клаус Лешке
07:27 17.02.2012
28 ioko
09:23 17.02.2012
29 ВИП АМГ
До коментар #20 от "До №10 ":
@20 po goliam kenef ot golfa niama.tazi kia naistina e dobra.20:36 18.02.2012
30 520 zender
Коментиран от #31
23:22 18.02.2012
31 ВИП АМГ
До коментар #30 от "520 zender":
@30 ?12:48 20.02.2012