ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
не изглежда добре на тия снимки. Нещо напомня на Порше с тоя преден капак и вдигнати калници, предницата изглежда много висока, направо като SUV, то ако е така при висока скорост много ще я повдига възд. поток отдолу. Е, все пак е Ферари и вероятно си е изчислено всичко.
Да, найстина малко прилича на порше, но от кой да вземат идеи ферари, ако не от най-добрите??? Иначе ми харесва, рядко се случва ферари да ми хареса, но има и такива, браво.
Много ше ми ходи тва Ферари - ма ше го охлузя отдолу докато го вкървам в гаража, в махалата завистниците ще ми го одерат, а грижливите крадци ще се погрижат да няма в нашта махала такава разлика в притежаваните автомобили и скоро ще остана без него - е за кво да го купувам .... Я да си взема аз един висок дарак, с малка мощност за малък данък, по-старичък и да му мина с един търмък по ламарините да загуби вид, да дам няколко бона да го оправя технически и да си джъткам спокойно - все пак това е България...
Колата е страхотна
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 опа
Коментиран от #2
20:22 17.02.2012
2 ВИП АМГ
До коментар #1 от "опа":
@1 kolata e unikalna.kakvo ti razbira glavata?20:33 17.02.2012
3 Kobester
Коментиран от #6
13:35 18.02.2012
4 The Bear
Колата е страхотна
13:52 18.02.2012
5 Илиян
03:38 19.02.2012
6 Клаус Лешке
До коментар #3 от "Kobester":
@3 Хееехехе... още един шегаджия11:06 19.02.2012