ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Не го ли виждаш, че е на всяка манджа мерудия - вече се осмелява и да пише, въпреки въпиющата си неграмотност. А колко е бос по какъвто и да е въпрос - не е за вярване. Или е расъл в саксия, или е изпуснат от психиатрия. За съжаление в нета такива няма кой да ги спре!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Симеон Тасев
нема що нищо ново
Коментиран от #4
10:40 12.08.2013
2 Vladislav Qkov
11:42 12.08.2013
3 r3cNaIL
14:03 12.08.2013
4 СМЪРТ-ЗА- ТУРЦИТЕ
До коментар #1 от "Симеон Тасев":
Да беше прочел статията ли ... ? Ма за какво ти е,по-важно е да си изпльоскаш ненужното мнение !Коментиран от #5, #6
21:07 12.08.2013
5 Симеон Тасев
До коментар #4 от "СМЪРТ-ЗА- ТУРЦИТЕ":
ами точно за това понеже я четох го казвам21:40 12.08.2013
6 The Bear
До коментар #4 от "СМЪРТ-ЗА- ТУРЦИТЕ":
Не го ли виждаш, че е на всяка манджа мерудия - вече се осмелява и да пише, въпреки въпиющата си неграмотност. А колко е бос по какъвто и да е въпрос - не е за вярване. Или е расъл в саксия, или е изпуснат от психиатрия. За съжаление в нета такива няма кой да ги спре!02:48 13.08.2013
7 Борислав Иванов
08:10 13.08.2013