Бойко Борисов:
Премиерът Бойко Борисов коментира обвиненията на президента на ПЕС Сергей Станишев, че правителството на ГЕРБ е изгонило RWE от АЕЦ "Белене"
“ Деляне, свържи се с централата на RWE и поискай писмено да ти отговорят дали ГЕРБ или нашето правителство е изгонило RWE и дали RWE са били съгласни с тия заеми от половин милиард „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Кккккк
12:29 03.03.2018
2 1234
20:52 03.03.2018
3 The TRAPPER
14:24 04.03.2018