Ружа Райчева: Пеевски чака да види кои нови лица Радев ще извади и ще стреля

8 Март, 2026 08:51 3 079 80

  • ружа райчева-
  • делян пеевски-
  • румен радев-
  • нови лица-
  • стрелба

АПС няма да влезе в новия парламент, но има някакво сътрудничество с Румен Радев. В това включвам и ПП-ДБ, допълни журналистът.

Ружа Райчева: Пеевски чака да види кои нови лица Радев ще извади и ще стреля - 1
Снимка: NovaNews

Радев и "Сияние" евентуално ще дърпат от всички, които имат анти-ГЕРБ и анти-Пеевски заявки. Има един Доган-Радев съюз, който вече е доста виден и ясен".

Това мнение изказа пред БНР журналистът от OFFNews Ружа Райчева.

Според нея на изборите коалиция "Сияние" на Николай Попов - бащата на загиналата в катастрофа Сияна, има шанс да отнеме от настоящите политически формации. Това обаче се пренебрегва от доста хора, смята тя. Николай Попов вече има опоненти, отбеляза журналистът и допълни, че той вече е нарочен за човек на ГЕРБ. По думите ѝ обаче темата със загиналите на пътя деца е достатъчна, за да призове доста хора, отблъснати от изборния процес, да гласуват.

"Това е черният лебед, който не е ясно дали ще прескочи бариерата или не, тъй като тя ще бъде по-висока".

В предаването "Политически НЕкоректно" Райчева отбеляза, че се очаква вълна в полза на "Прогресивна България" на Румен Радев.

Това, което чуваме от Радев и Иво Христов, е, че не искат да има нова сглобка - или "Прогресивна България", или олигархията, напомни тя. По думите ѝ в техния лагер се заформя настроение, че ще успеят сами да съставят правителство, което според нея е доста амбициозно.

"Това е промяна. В последния месец преди тези проучвания, когато Радев направи своята заявка, те бяха по-плахи в заявките си. Наблюдаваме предизборно втвърдяване и отричане на останалите".

Ружа Райчева подчерта, че заявките и на двете коалиции са анти-Пеевски и анти-ГЕРБ. Такива заявки имаме от повечето формации в сегашния парламент, изтъкна тя.

Според нея ИТН "потъват с кораба":

"Те извършват до края работата на това мнозинство. Те са действащите лица от името на старата власт. Докато БСП се опитват отчаяно, частично да се разграничат от нея".

По думите ѝ АПС няма да влезе в новия парламент, но има някакво сътрудничество с Румен Радев. В това включвам и ПП-ДБ, допълни журналистът.

ГЕРБ успяват да задържат своите избиратели, продължи коментара си тя. Според нея те не са застрашени от Радев.

"Те трябва да задържат своя електорат и да го убедят, че досегашното правителство е успех", смята тя.

По думите ѝ тактиката на ДПС-НН е по-различна:

"Там има окопаване. Основната най-тежка воля, която се налагаше в това старо правителство, беше на Пеевски. Той в момента се е оттеглил, но си подготвя редиците. Не мисля, че той е застрашен. Мисля, че чака да види кои нови лица Радев ще извади и ще стреля. Дали ще се опита да бъде по-тих, така че да избегне ударите от Радев, защото Радев също се опира на неговия образ - Радев има нужда от Пеевски като отсрещна точка, върху която да отбива удари. Може би това е новата стратегия на Пеевски да мълчи през тази предизборна кампания и да остави други да вършат неговата воля".


Поставете оценка:
Оценка 2.3 от 18 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 36г театро

    25 7 Отговор
    чадото на бкп метресата може и да стреля,но най-много с халосни!
  • 3 Един шофьор

    34 1 Отговор
    А по Пеевски няма ли кой да стреля?
  • 4 Кабакрадев

    9 13 Отговор
    Ние,от Карлов..ска община сме верни на новият спаси..тел....Дел.ян .....той дава мили...оните за кеша.
  • 5 12340

    15 0 Отговор
    "....Това/Николай Попов/ е черният лебед, който не е ясно дали ще прескочи бариерата или не, тъй като тя ще бъде по-висока"..."
    ...По-точно черният гарван.
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ

    12 2 Отговор
    ЕК Е ДАЛА 156 МИЛИОНА ЕВРО БЕЗВЪЗМЕЗДНИ ПОНОЩИ ЗА " МАЛКИЯ БИЗНЕС" НА
    ГРАЖДАНСКИТЕ СДРУЖЕНИЯ НА ОБЩИНИТЕ
    КОНТРОЛИРАНИ ОТ ГЕРБ - ДПС НН
    .......
    ЗА ДА ПЛАТЯТ ИЗБОРИТЕ :)
    . ..
    ИМАМ КОНКРЕТНИ ПРИМЕРИ ОТ ОБЩИНИ С ИМЕНА, НОМЕРА НА ФИРМИ И ЯТАЦИ ОТ ГЕРБ ПП- НН !
    .....
    И ЗА ВСИЧКО КОЕТО КАЗВАМ СЪМ СЕ ПОДПИСАЛ В ЕВРОПЕЙСКАТА ПРОКУРАТУРА !

    Коментиран от #9

  • 8 Абе

    22 1 Отговор
    Няма ли някоя заблудена ракета да падне в имението на магнитският с-и-чуг в Дубай да ни освободи от присъствието му
  • 9 Инспектор Дюдю

    7 3 Отговор

    До коментар #7 от "АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ":

    ЕВРОПЕЙСКАТА ПРОКУРАТУРА,а ?!
    ...."Алфата и омегата,първият и последният,началото и края..."
    Хубаво е,че и вярваш:))
  • 10 Севда

    12 0 Отговор
    Със сигурност ще стреля за " Родопа"-Смолян!
  • 11 БОЦ - ко

    15 3 Отговор
    Не му е чужд на българина мазохизма,
    Вече реставрира комунизма...
  • 12 Еее няма

    27 0 Отговор
    отърсване от тая фамилия. Като троскот са. А, ако Радев спечели веднага ще обърнат палачинката. Мн вредна паплач.

    Коментиран от #40

  • 13 Банан

    15 1 Отговор
    ЧЕСТИТ 8 МАРТ МИЛИ ДАМИ
  • 14 Гост

    25 3 Отговор
    Ако се чудите да, това е щерката на Райчев, топ анализатор като него...

    Коментиран от #17

  • 15 Здрасти

    4 9 Отговор
    А нима вие поне един ден не стреляхте по Пеевски? С какво ще е по-различно ако ви отговори с вашите методи?
  • 16 С дрон

    5 0 Отговор
    Шахид!
  • 17 Поне не изкривена

    12 0 Отговор

    До коментар #14 от "Гост":

    Толкова като него в лицето иначе си и тя муцун кръстена на баба ви ружа

    Коментиран от #26

  • 18 Беро

    5 0 Отговор
    С кожени масури по-лесно се правят изказвания
    в медиите!
  • 19 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ

    17 2 Отговор
    БАЩА И АНДЕРЙ РАЙЧЕВ ИМА ФИРМА С ЕДИН МАФИОТ ОТ ЦИГАРЕНИЯ БИЗНЕС И ФИТОВОЛТАИЦИТЕ - ЧОВЕК НА ПАШАТА ОТ СИК
    .....
    МОГА ДА ВИ ДАМ И БИЗНЕС НОМЕРА И :)
  • 20 4567

    9 2 Отговор
    Дори и с халостни патрони да стреля, ще има хора да вярват, че ги е yбил и ще се радват на шоуто.
  • 21 Игрички

    18 10 Отговор
    Сиянието е чист герберски клонинг!
    Удариха дъното със злоупотребата с човешката мъка!
    Радев - поредната измама...
    Изборите са абсолютна лъжа!
  • 22 глоги

    3 2 Отговор
    ...допълни журналистКАТА.
  • 23 Софра

    7 5 Отговор
    Пеевски дава ифтари в съседна Турция и в страната но не се появява в нито един ИФТАР.
    Ако толкова се БОИ от гражданите та ходи с десетки охранители защо се е врекъл в политиката.
    Отдалеч нито един “ лидер” не е могъл да задържи електората си.
    Пеевски насилва кметовете които са се въвличали в КОРУПЦИЯ да му осигурят гласове.
    Но се забравя, че Пеевски и Доган са не исканите отвратени политици и в страната и в чужбина.
  • 24 Баце

    16 8 Отговор
    Радев се оказа един голям метанов балон. За какви нови лица говори тази жена, за тези дето ни натресе последните 7 години ли?
    Шарлатани и БОТАШ?
    Пеевски трябва само да седне на първия ред и не с пистолет за да стреля по тези буфосинхронисти, а с противогаз и една игла за шиене и само леко да боцне балона.
    Но когато си си взел хонорара, който е колкото две три годишни заплати на редовият българин така ще говориш и ще хвърляш опорки.

    Коментиран от #34

  • 25 Хмм

    14 2 Отговор
    да се спре най-после, днес е празник, да поздрави майка си, да ѝ купи подарък, цветя и да я заведе на ресторант, нея пеевски я интересува
  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 бай благои

    12 2 Отговор
    рушке стига сте подкрепяли комунягите преди раичев бкп а сега ти льотчика
  • 28 трясъ

    7 2 Отговор
    Тази бубка има точка на челцето и Пейеивскки ще стреля по него,сигурно.
  • 29 Дзак

    5 0 Отговор
    Да България и за нейните избиратели е от най-голямо значение външната политика, защото тя определя нивото на инфлацията и състоянието на икономиката. Борбата с корупцията е фалшива следа. Досега освен повсеместна шуробаджанащина, няма нищо доказано.
  • 30 Време разделно

    4 12 Отговор
    Сега ,Или даваме шанс на Радев или си оставаме в поробената от мафията държава,която след 30г. Няма да я има.
  • 31 ИВАН

    6 8 Отговор
    Ще се радвам някой да застане срещу мафията, и за повече държавност, но Радев прекалено много шикалкави, той не застава ясно и открито на страната на Русия, а без Русия сме загубени като държава и народ, Радев не иска излизане от НАТО, той е за европейско развитие, но точно то ни погубва.

    Коментиран от #50

  • 32 Кирил

    13 3 Отговор
    Няма нови лица. При Радев са все дърти номенклатури ченгета. За нови се считат техните внуци. Това да семейщини, които цял живот са на държавната баница
  • 33 Хмм

    6 1 Отговор

    До коментар #26 от "Гост":

    прилича на майка си

    Коментиран от #65

  • 34 4567

    5 1 Отговор

    До коментар #24 от "Баце":

    Да, Пеевски го чакаше на изхода от президентстването, за да го отстреля и затова Радев побърза да напусне през задния вход. Но по всичко личи, че гърмежи ще има.
  • 35 ПЕЕВСКИ

    6 5 Отговор
    Да ни освободи от присъствието си!
    Не сме длъжни да му плащаме милиони евра на месец за охрана!
  • 36 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ

    9 5 Отговор
    СЛЕД КАТО МИНИСТЪРА ЗА 1 СЕДМИЦА
    ИЗЧИСТИ МВР,
    ОТ ДРУГАТА СЕДМИЦА ПОЧВАТ АРЕСТИТЕ И ОБИСКИТЕ
    В ЛЕГИВИЩАТА НА ГЕРБ ДПС- НН
    ПО ОБЩИНИ :)
    ......
    ЩЕ БЪДЕ КАТО АПРИЛ 1876 ! :)

    Коментиран от #63

  • 37 СфМЛ

    15 4 Отговор
    Мама, татко и аз Ружа.....
  • 38 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ

    8 4 Отговор
    ПЕРСИЙСКИЯ ЗАЛИВ ГОРИ
    ......
    ОСВЕН ПЕЕВСКИ ДА ПОЕМЕ КЪМ ЮЖНО АФРИКАНСКАТА РИВИЕРА ???
  • 39 Франсиско

    9 2 Отговор
    Тоя "бивш ГЕРБЕР" бащата на Сияна е за откъсване на гласове.
  • 40 АГАТ а Кристи

    6 0 Отговор

    До коментар #12 от "Еее няма":

    Кърлежите са като любовна целувка в сравнение с комунистите !!!
  • 41 Пеевски

    6 0 Отговор
    предизвика кризата в близкия изток!
  • 42 Любопитен

    6 1 Отговор
    Сияние няма да вземе и 5000 глава общо. От кого дърпа така и не се разбира??
  • 43 Нямаме пилоти

    5 2 Отговор
    всички се натискат за парламента!
  • 44 МВР служител

    13 3 Отговор
    Пеевски заминава с качулка на главата към един унгарски затвор за да не пречи на разследването за упражняване на непозволена власт и нехайство на институциите, ружа Райчева да се моли да няма компромати срещу баща й в " хотел Берлин". Всички които са били със запис и на отчет ще дават показания. Прасето Цацаров е виновен за тази свинщина
  • 45 Ха-ха

    8 1 Отговор
    Доган-Радев 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
  • 46 Решетников

    5 5 Отговор
    Гласувайте за прогрес!
  • 47 Двамата

    10 1 Отговор
    с баща и Андрей са черни магьосници продажници, Сияние е на герб, както и възраждане
  • 48 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 49 ЕДГАР КЕЙСИ

    8 5 Отговор
    КЕРКАТА НА АНДРЕЙ РАЙЧЕВ ..................... "КЛЕПЕ" ГЛУПОСТИ КАТО "ЖУРНАЛИСТКАТА" ЕМЕТО МИЛЧЕВА .................... ФАКТ !
  • 50 Тц.. Тц...

    5 3 Отговор

    До коментар #31 от "ИВАН":

    И с какво ще ти помогне руската кочина бе Иване?, че чак пък и загубени без нея.
  • 51 Кочо

    8 1 Отговор
    Гледам, че щерката на ръкоманащия Райчев, вече се е разпищовила и по други медии, освен в ОФФНюз?
  • 52 Факти

    10 0 Отговор
    Тази здраво напира да влезе в политиката , където са големите пари !
  • 53 ЧИЧО

    7 0 Отговор
    Борбата е за кокала.
  • 54 123

    10 1 Отговор
    Ружа и тя е на заплата от масонската секта.
  • 55 ЕДГАР КЕЙСИ

    6 3 Отговор
    НОВИТЕ ЛИЦА НА ЧОРАПА ЩЕ СА , КАТО ..................... ТАТЯНА БИДОНЧЕВА "НОВОТО ЛИЦЕ" НА СТОЛЕТНАТА ПАРТИЯ ........................ ФАКТ ! ........................ СТАРИ (ДС) МАЙМУНИ ........................ ФАКТ !
  • 56 Феликс Дж

    8 0 Отговор

    До коментар #6 от "мда":

    Е, па не е само това. Дъщеря е на тати андрей райчев. А познай какво следва - и внуците ни ще им слушат "МЪДростите".
  • 57 Никой

    7 1 Отговор
    Сега пък - "Сияние". Да си пуснеш детето на 70 годишен старец шофьор - без предпазна коланова запаска.
  • 58 Перо

    8 5 Отговор
    Новите партийци ще са бившите боклуци от президентството, ренегатите от други партии, провинциални, криминални олигарси, бивши министри от служебни правителства и селяния от пловдивско и хасковско, зелени чорапи! Коалиционни партньори: ПП/ДБ и евентуално наемниците от БСП, ако прескочат 4%! Гласоподаватели: овцете, които не знаят нищо за мястото на партията, програма, политики, всичко е табу и общи приказки, да не се загуби електорат от ляво или дясно! Логичният избор е “по добре е да се знае и избере лошото, отколкото нищо”!

    Коментиран от #62, #64, #70

  • 59 Дзак

    6 0 Отговор
    Провокаторскиая сайт може да произвежда единствено интриги!
  • 60 ФААААКТУРА НЯМА ВИ

    6 0 Отговор
    ДАМ. ФАКТУРНИЦИ. ПЪРВИ КОМЕНТАР 36 НАПИСАХ И ИЗТРИТ. ЗАЩО ЛИ?!??. ЗАЩОТО НАПИСАХ ЧЕ ТОЯ БАЩА ОТ СМЪРТТА НА ДЕТЕТО СИ ПРАВИ БИЗНЕС И СМЪРТА НА УБИТИ ПО ПЪТИЩАТА ЗА ВЪЗРАСТНИ ХОРА В ХОСПИСИ РАЗНИ СА ПЛОД ОТ ПОЛИТИКАТА И КРАЖБИТЕ НА НЕГОВИЯТ идол пътният строител туууу. ГЕРБАВ СИ И ТАКЪВ ЩЕ СИ ОСТАНЕШ И ЩЕ ИМ ПОМАГАШ. Но идва РАДЕВ И ЩЕ ВИ НАМЕРИ МЯСТОТО ДО БАЙ ВИ СТАВРИ. А ДАНО НО НА ДАЛИ КАЗАЛ ТОЙ. МИСЛЯ ЧЕ ДАНО ДАНО ДАНО СТАНЕ.
  • 61 ИЗВИНЕНИЯ.

    1 0 Отговор
    КОМЕНТАР ДВАДЕСЕТ И ШЕСТИ.
  • 62 Баце

    4 3 Отговор

    До коментар #58 от "Перо":

    Много добре си обяснил всичко, кратко, ясно и точно. Обичам да чета коментарите ти, но напоследък се беше поизгубил.

    Коментиран от #79

  • 63 ДА БЕЕ

    5 0 Отговор

    До коментар #36 от "АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ":

    Лъжите с тия европрокуратури от другата седмица ги пишеш вече втора семица.
  • 64 НЕ КАЗВАЙ ХОП ПРЕДИ

    2 6 Отговор

    До коментар #58 от "Перо":

    Да скочиш. Не се навирай между шамарите. Как си ги подредил като че ли си у неговата листа. Да може би но Радев не е толкова глупав да те вземе"" ПЪРВО ПОЧАКАЙ ЧУЙ ВИЖ АКО МОЖЕШ КАКВО ЩЕ СТАНЕ И ТОГАВА КОНСТАТИРАЙ. ОДИ БЕРИ ЛАЙКА.

    Коментиран от #78

  • 65 добре че не прилича на баша си

    6 1 Отговор

    До коментар #33 от "Хмм":

    дъртия червен чиf00tин райчев но инак лъже срещу шекели също като него
  • 66 Тази е толкова

    6 2 Отговор
    тъпа. Трябва да се махне от журналистиката, защото е член на циничните от ИТН.
  • 67 Цвете

    1 6 Отговор
    ГОСПОЙЦЕ ,ОТНОВО ВИ МЪЧИ ППДБ, ЗАЩОТО? ЯКО СА СЕ ЗАЯЛИ ВСИЧКИ С ТАЗИ ПАРТИЯ, НО РЕЗУЛТАТИТЕ ЩЕ ВИДИМ СЛЕД ИЗБОРИТЕ. ПО ДОБРЕ РАЗКАЖИ КАК БАЩА ТИ И КЪНЧО СТОЙЧЕВ СЕ СДОБИХА С ОГРОМНО ГОЛФ ИГРИЩЕ? ТОВА Е САМАТА ИСТИНА, НО И ТЯ ЩЕ ИЗПЛУВА НА ХОРИЗОНТА. 🤔🥴😉
  • 68 Цвете

    3 3 Отговор
    ГОСПОЙЦЕ ,ОТНОВО ВИ МЪЧИ ППДБ, ЗАЩОТО? ЯКО СА СЕ ЗАЯЛИ ВСИЧКИ С ТАЗИ ПАРТИЯ, НО РЕЗУЛТАТИТЕ ЩЕ ВИДИМ СЛЕД ИЗБОРИТЕ. ПО ДОБРЕ РАЗКАЖИ КАК БАЩА ТИ И КЪНЧО СТОЙЧЕВ СЕ СДОБИХА С ОГРОМНО ГОЛФ ИГРИЩЕ? ТОВА Е САМАТА ИСТИНА, НО И ТЯ ЩЕ ИЗПЛУВА НА ХОРИЗОНТА. 🤔🥴😉
  • 69 черният лебед

    6 1 Отговор
    Войната в Иран може да се окаже черен лебед по отношение на предстояшите избори. Ако седмица преди изборите по бензиностанциите се появат новите цени на горивата, резултатът от изборите може да бъде доста неочакван, а избирателната активност - висока.
  • 70 Моряка

    5 2 Отговор

    До коментар #58 от "Перо":

    Според мене електората на Радев не са овце,а хора,на които им е писнало от олигарси,парвенюта, чалгари и джендъри,т.е.консервативната част от народа.Но още са в мъгла..Близо са до Възраждане,но при Възраждане всичко е ясно.От друга страна,българитее сме телета или мълчаливи агнета,които вървят безропотно към кланицата.Някои даже с радост.Какво да кажеш за народ,комуто един гол охлюв,Запрянов,му нахлузва ядрен чадър,а народа мълчи.А може да го смачка,само като си мръдне копитото.
  • 71 665

    3 1 Отговор
    Спасители тип роднина-милиционер-роднина..не че останали бандити са по стока.
    Ще прокопсаме, да знаете..
  • 72 Дент

    4 1 Отговор
    Тази "анализаторка"проявява такава бездънна омраза към всички,които не са Асен Божанов,Мирчев,че става яс
    но на всички,че е купена от тях или наистина е наследничка на БКП номенклатурата.Видях с очите си как буквално слюнка хвърчеше от устата и по време на протестите!Откъде толкова омраза у това младо същество

    Коментиран от #74

  • 73 Неприятна и нахална кифла

    7 1 Отговор
    Кифлата падна пак от рафта и търси мъжко внимание
  • 74 665

    4 1 Отговор

    До коментар #72 от "Дент":

    На петроханската банда и плюнки са ѝ много.
  • 75 Дент

    6 1 Отговор
    Дъщерята на Виза Недялкова,ясно итя хеърляше слюнки по телевизиите едно време,но дъщерята е много по-злобна,просто трепереше от злоба от екрана!Боже,накъде отива България!
  • 76 Емигрант

    3 0 Отговор
    Абе в коя демократична държава преди избори излизат разни врачки и започват едно врачуване с цел объркване на и без това слабия разум на българинът ? Говори се в тази България да се спре покупко-продажба на вотът, а тези врачки БЕЗ ПАРИ ЛИ ВИ ОБЛЪЧВАТ от интервютата с тях ? Показват и разни графики кой колко гласове щял да вземе в проценти и тези ли "художници" на проценти работят без пари ? Манипулират ви мисленето и режисират вотът ви по 24 часа и това се вижда от коментарите ви тук, втвърдяват ви симпатиите към шайки и не ви оставят време да мислите разумно, контролират ви и никой не се сеща, че това е зависимост и не е демокрация, а диктатура, остава само да ви задължат за кого да гласувате както при социализмът ! Ръководят ви денонощно чрез медиите и ви озверяват един срещу друг, говорят ви за патриотизъм и героизъм защото знаят, че сте страхлив народ, обират ви средствата отпуснати от ЕС защото знаят, че няма да им се противите сериозно и твърдо....абе сами си причинявате всички страдания с страхът и търпинието си ! Да ви повторя в никоя демократична държава такъв метод чрез врачки и медии да се манипулира вотът не е допустим всеки ден - обработка на мисълта !
  • 77 Баща

    3 0 Отговор
    и щерка влюбени в един не особено умен и грозноват мъж над средна възраст. Ами гушкайте си го не облъчвайте хората
  • 78 Перо

    2 0 Отговор

    До коментар #64 от "НЕ КАЗВАЙ ХОП ПРЕДИ":

    Още съм физически и психично здрав, да се набутвам при случайници!

    Коментиран от #80

  • 79 Ха ха ха Баце,

    1 0 Отговор

    До коментар #62 от "Баце":

    ти сам ли си правиш "вятър" на ушите, като си сменяш никът не означава, че като заблуждаваш всички ти вярват ?
  • 80 ТО СИ И ЛИЧИ ПО

    0 0 Отговор

    До коментар #78 от "Перо":

    ПИСАНИЕТО ТИ. ЩОМ ЕДИН ПИЛОТ СЪС ТРУДОВ СТАЖ 30 ГОДИНИ НАРИЧАШ СЛУЧАЙНИЦИ ЗНАЧИ СИ ПЕееРКО НЕ ПЕРО. И НЯКОЛКО ДУМИ КАЖИ ЗА ТВОИТЕ ТУУУЛУПА ШИША КИРО ГНОМЧЕТО ДЕНКА. ОТ КОИ И ДА СИ.
Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол