АМ "Тракия", в района на Пазарджик временно беше затворена и в двете посоки заради мъж, който е направил опит да се самоубие, скачайки от парапета на едни от надлезите на магистралата. Ситуацията вече е овладяна.
Мъжът е от пазарджишкото село Черногорово.
Той е бил от външната страна на парапета и е отправял закани, че ще скочи.
Поставете оценка:
Оценка 3.9 от 9 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 кой мy дpeмe
Коментиран от #3, #5, #8, #9
16:16 02.06.2026
2 е па да скача
16:16 02.06.2026
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Тома
16:18 02.06.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Сега
16:20 02.06.2026
7 Сила
До коментар #3 от "ами скачат":
Ще се" счупи " асфалта и пак ще започне ремонт на ремонта на ремонта ....дано да не скочи !!!Ще замине магистралата на Баце ....
Коментиран от #16
16:22 02.06.2026
8 Един шофьор
До коментар #1 от "кой мy дpeмe":
А при Бокича бяхме цъфнали и вързали.Коментиран от #11
16:27 02.06.2026
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 румба
16:30 02.06.2026
11 Сила
До коментар #8 от "Един шофьор":
500 милиона километри магистрали , забрави ли ....?!!Цъфтеше и връзваше гербера в градината на народната любов !!! Магнолията в Банкя също ...
16:30 02.06.2026
12 Макс
16:31 02.06.2026
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Прогресивен българин
Коментиран от #25
16:41 02.06.2026
15 Вече шести месец
Коментиран от #18
16:45 02.06.2026
16 тиририрам
До коментар #7 от "Сила":
Тази магистрала цялата е на дупки. Една повече или по-малко, има ли значение?16:49 02.06.2026
17 ммхъ
16:50 02.06.2026
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Демонокрация
17:14 02.06.2026
20 Софийски селянин,
Коментиран от #21
17:20 02.06.2026
21 Да ! Ама !
До коментар #20 от "Софийски селянин,":
Ако Утре Спчели !От Тотото ?
Оти Да се Минава ?
Коментиран от #24
17:31 02.06.2026
22 000000000000
17:32 02.06.2026
23 Съвет
17:33 02.06.2026
24 Софийски селянин,
До коментар #21 от "Да ! Ама !":
Ами може да си е пуснал фиша квитанцията сетил се е в последния момент,и решил да отложи самоубийството..17:35 02.06.2026
25 БРЕЙЙЙЙ ТОЯ ША Е ОТ БЪРЗОЗАГРЯВАЩИТЕ
До коментар #14 от "Прогресивен българин":
ШОТО ВИЙ БАВНОЗАГРЯВАЩИТЕ 45 Г. В КЛАТИ БОКОВАТА МАФИЯ И ОЩЕ НЕ СТЕ РАЗБРАЛИ ЧЕ ВА КЛАТЯТ.......18:34 02.06.2026