Трагедия по родното Черноморие. Възрастен турист се удави в басейн в Приморско, съобщиха от МВР.
На 25.06 около 15.44 ч. в Районно управление - Приморско е получено съобщение за инцидент в басейна в хотел, разположен в Приморско.
85-годишен чешки турист, пристигнал в България на 23.06.
Той влязъл във външния басейн, направил няколко загребвания в опит да плува, след което тялото му се отпуснало и потънало във водата.
Пристигналият на място медицински екип констатирал смъртта на чешкия гражданин.
Тялото му е откарано за аутопсия в отделение «Съдебна медицина» към УМБАЛ – Бургас.
По случая е образувано досъдебно производство.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 оня с коня
Коментиран от #4
10:17 26.06.2026
3 всеки ден има издавени
10:20 26.06.2026
4 Ъъъъ
До коментар #2 от "оня с коня":
Вие сте надрусани по рождение. За 85 годишен човек става въпрос.Коментиран от #5
10:24 26.06.2026
5 оня с коня
До коментар #4 от "Ъъъъ":
Преди няколко дни в Лозенец една бабичка на 86 отишла на нуди плажа да гледа ге.йовете и гушна букета10:32 26.06.2026
6 българина
10:35 26.06.2026
7 сега може и някой българин
10:55 26.06.2026
8 Радо
11:20 26.06.2026