Проливен дъжд се изля над София. Екипи на звеното за аварийно-спасителни дейности към Столична община са се отзовали на четири сигнали за паднали клони на дървета вследствие на валежите в София.
Два екипа на звеното реагират на сигнали и извършват огледи.
В МВР засега все още не са получени сигнали за наводнени пътни участъци и сгради.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Tashunko
18:00 22.08.2016