ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Еййй аман от псевдоеколози, а знаят ли тези колко прасета, пилета и телета всеки ден измират или не им пука? Тук става въпрос за пари, за много пари и са се намерили хора решили да се правят на контрольори и от тях да зависи бизнеса на някой. Естествено без да носят никаква отговорност за дадените разрешения - мали как смърди на корупция.
Забраната на ценните кожи просто ще ги направи още по-ценни ! Малко са хората, които ще се откажат от кожена дреха в голям студ. И не е лошо да се забрани и на ескимосите да носят кожени дрехи, какво е това убийство на елени. Чукчи, евенки и прочие и те са се разпасали-трепят всичко, което мърда. Интересно какво искат тъй наречените защитници на животни - норки,белки и нутрии според тях трябва да се дерат живи - така ли ?. Ако се прекрати убийството на животни , половината население на Земята ще измре от глад. А на нас...... язък ни за хубавото червено вино, като няма нещо от свинята, мъртвата, одраната, разфасованата, де сварено, де опражено. Може и телешко.... в краен случай и от оня де кукурига сутрин и ме буди в 03,00 часа.
Така така... значи това че не е български вид животно и трябва да не се допуска да попадне в дивата природа съм за. Не съм вегетарианец или веган но не харесвам и не одобрявам жестокото отношение към животните. Ясно е че такива ферми има и ще има но нека да се контролират както трябва и да се ограничи жестокостта към животните.
Пропускаш нещо, за да им се върже някой от управленския апарат трябва да имат някаква силна държавна поддръжка като например някой с татко вицепрезидент... в случая маааалко не е така.
ГОСПОДА ЩЕ ГИ НАКАЖЕ КЪДЕТО НАЙ-БОЛИ - ДЕЦАТА, ВНУЧЕТАТА - ДА ИЗБИЕШ ТОЛКОВА ЖИВОТИНКИ ЗА ПЕЧАЛБА / НЕ ПО НУЖДА/ ЩЕ СЕ ВРЪЩА ЕПИЗОДИЧНО И КАРМИЧНО В "РОЖБИЧКИТЕ" НА "БИЗНЕСМЕНИТЕ"
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Снуп Дог
23:41 17.02.2019
2 Тъкмо се зарадвах
23:43 17.02.2019
3 TERVEL BITCOIN BILLIONER
23:47 17.02.2019
4 Енимал рескю
23:55 17.02.2019
5 Някой
Коментиран от #9
02:52 18.02.2019
6 ГосТ
03:24 18.02.2019
7 Георг Георгиев
Коментиран от #10
03:51 18.02.2019
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Димитър Кънев
До коментар #5 от "Някой":
А бе що за тъпотия.А ми дърветата не ги ли боли.Защо ползвате дърва за отопление.Защо ядете марули.Тях не ги ли боли.Коментиран от #11
05:53 18.02.2019
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Ники
До коментар #9 от "Димитър Кънев":
Това е доста странно дето си написал пич ...06:12 18.02.2019
12 ванката
06:52 18.02.2019
13 Миризлив пор
07:17 18.02.2019
14 Ихтиандър
07:42 18.02.2019
15 Доко
08:29 18.02.2019
16 Шаран БГ
Коментиран от #19
08:46 18.02.2019
17 Абе
09:09 18.02.2019
18 стЗззз
09:41 18.02.2019
19 Реалист
До коментар #16 от "Шаран БГ":
Пробвал ли си да му залепиш човката с тиксо? Вечер я залепяш, сутрин в 10 я отлепяш, хахахахаха....10:28 18.02.2019
20 Бай Шиле
Коментиран от #21, #23
13:18 18.02.2019
21 Реалист
До коментар #20 от "Бай Шиле":
Мдааааа, някои хора с това си вадят хляба!14:48 18.02.2019
22 Лудост
16:03 18.02.2019
23 Миризлив пор
До коментар #20 от "Бай Шиле":
Пропускаш нещо, за да им се върже някой от управленския апарат трябва да имат някаква силна държавна поддръжка като например някой с татко вицепрезидент... в случая маааалко не е така.17:09 18.02.2019
24 660
17:40 18.02.2019
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 vasik atanasova
21:59 20.02.2019