15 Март, 2021 12:39 2 844 100

Борисов: Нашата тактика осигурява нормален живот за хората в България

  • бойко борисов-
  • рзи-
  • проф. костадин ангелов-
  • здравеопазване

Докладваха на премиера, че ситуацията с коронавируса в България е под контрол

Борисов: Нашата тактика осигурява нормален живот за хората в България - 1
Снимка: Правителствена пресслужба

Ситуацията с разпространението на коронавируса у нас и натискът върху лечебните заведения са под контрол, България разполага с всички необходими медикаменти, лични предпазни средства и дезинфектанти за битката с COVID-19, продължават също така доставките на ваксини, чието общо количество за март е 480 000. Това бе докладвано на работно съвещание при премиера Бойко Борисов, в което участваха министърът на здравеопазването Костадин Ангелов и представители на Националния оперативен щаб, съобщиха от правителствената пресслужба.

„Нашата програма, нашата тактика и нашите лекари и инспектори от Регионалните здравни инспекции вършат огромна работа при осигурения нормален живот за хората в България“, отбеляза премиерът Борисов. Министър-председателят изтъкна, че в повечето европейски държави ограниченията във връзка с COVID-19 са изключително строги, а показателите за заболеваемостта – лоши. „Тъй като има много псевдоексперти, които дават пример с Унгария, Гърция или Сърбия, нека припомним, че мерките там са тотален локдаун – затворено всичко или почти всичко, докато в България има абсолютно нормален живот. И показателите например в Унгария са три пъти по-лоши, отколкото в България“, посочи Бойко Борисов.

Министър-председателят акцентира, че страната ни е поръчала много повече от нужното количество ваксини, необходими за населението ни. Борисов подчерта, че скоро у нас ще пристигнат количества и от четвърта одобрена за ЕС ваксина, от която очакваме 2 милиона дози.

В хода на съвещанието премиерът разпореди на здравните власти да създадат такава организацията в системата, че всеки пациент да получи адекватно и навременно лечение, независимо от диагнозата му. „Не бива заради COVID-заболяване, болни с инсулт, инфаркт или с други тежки и неотложни медицински състояния, да бъдат ощетявани. Така че направете баланс между осигуряването на грижите“, категоричен бе министър-председателят Борисов.

Министърът на здравеопазването проф. Костадин Ангелов информира премиера, че имунизацията в страната в момента се извършва по фазите по Националния ваксинационен план. Системата е в готовност да възстанови имунизацията с ваксината на „Астра Зенека“, щом Европейската агенция по лекарствата (ЕАЛ) излезе със становище за пълната ѝ безопасност.

Ангелов бе категоричен, че натискът върху лечебните заведения е контролиран. „Разкриваме допълнителни легла, преструктурираме болниците, така че да могат да отговарят на повишеното търсене в съответната област“, допълни здравният министър. По времето на работното съвещание министър Ангелов докладва, че в страната има всички необходими предпазни средства, дезинфектанти, консумативи и лекарства за справяне с COVID-19.

В хода на съвещанието министър Ангелов информира премиера и за развитието на заболеваемостта от коронавируса в Европа. „Вчера у нас доказаните нови случаи са 679. За сравнение положителните проби в Полша са 17 259, в Унгария са приблизително 9000, в Чехия - около 7000, във Франция - 26 343, в Румъния - 4383, в Сърбия - 4226, а в Италия 21 343. Отчитам, че ситуацията в нашата страна продължава да бъде добре контролирана“, каза министър Ангелов.

Главният здравен държавен инспектор и член на НОЩ Ангел Кунчев прогнозира, че дори следващите 2-3 седмици да достигнем високи числа на новозаболели, след това ще започне спад на новозаразените. „Увереност за това ми дава както организацията в лечебните заведения, така и фактът, че броят на ваксинираните и броят на преболедувалите българи продължава да расте, което ще даде възможност да отнемем от територията на вируса“, категоричен бе Ангел Кунчев. Той изрази надежда, че в страната ни ще бъде създадена организация за безопасен туристически сезон и хората ще се върнат към нормален живот.

По време на работното съвещание при премиера изпълнителният директор на Изпълнителната агенция по лекарствата Богдан Кирилов заяви, че през настоящата седмица се очаква официален отговор от ЕАЛ за проучването, което се прави от Комитета за лекарствена безопасност по отношение на тромбоемболичните събития, оценявани при лица, на които е поставена една от разрешените в ЕС ваксини. „Продължават оценката и анализът на съобщенията, които получаваме в агенцията по лекарствата, като тази седмица ще направим заседание и на Комисията по лекарствена безопасност към ИАЛ, така че да имаме цялата картина, не само в Европа, но и локално при нас в страната“, добави Кирилов. Той докладва още, че тази сутрин е получена доставка от 21 060 дози от ваксината на „Пфайзер“, а в петък се очакват 33 600 дози от ваксината на Модерна. Кирилов посочи, че общо за месец март потвърдената информация от трите производителя е за около 480 000 дози.

Директорът на Столичната регионална здравна инспекция Данчо Пенчев отбеляза, че обстановката в София е напрегната, като най-голям натиск има върху лечебните заведения за болнична помощ. В тази връзка Пенчев посочи, че със заповед от утре ще бъдат увеличени COVID-леглата във всички лечебни заведения с 20%. „Прави се внимателен анализ и на това да не бъдат ощетени пациентите, които нямат COVID-заболяване, за да могат и те да бъдат лекувани, особено в спешни състояния“, добави още директорът на Столичната РЗИ. Пенчев докладва, че днес след обяд предстои среща с директорите на големите болници, на която ще бъде направен анализ и ако е необходимо, ще има индивидуален подход към всяко лечебно заведение.

В началото на работното съвещание министър-председателят Борисов честити професионалния празник на здравните инспектори. Премиерът отбеляза, че още преди пандемията с 40% бяха увеличени техните заплати. „Повишаването на доходите на здравните инспектори трябва да продължи, това са хората на първа линия. Разчитаме на тях за контрола на мерките, за поставянето на ваксините и за цялата палитра от дейности в битката с COVID-19“, отбеляза министър-председателят Борисов и изказа огромна благодарност за денонощния им труд.


Поставете оценка:
Оценка 1.4 от 43 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 църното е бело

    107 2 Отговор
    Това им остана само на герберастите да лъжат , понеже с аргументацията я закъсаха ...
  • 2 Хора та

    82 1 Отговор
    За кои и за колко хора говорите?
  • 3 Юсуффф

    109 1 Отговор
    Радой Ралин: „Дойдоха времена нелепи, в които крадци управляват слепи…“

    Коментиран от #61

  • 4 сила

    93 2 Отговор
    ПОКАЖИ СЕ НАЙ ПОСЛЕ НЯКЪДЕ ПО УЛИЦИТЕ НА СОФИЯ ДА ТЕ ВИДИМЕ БЕ ЮНАКО,СТИГА СЕ СКИТА КАТО ДИВЕРСАНТ ПО ГОРИ И ЧУКАРИ....

    Коментиран от #35

  • 5 Пенсионера

    70 2 Отговор
    осигурява им мизерен живот на границата на бедността и оцеляването, изобщо неги чета тия предизборни пропаганди !

    Коментиран от #11

  • 6 БАЙ Х@Й‼

    61 1 Отговор
    Ние даже знаем имената на ХОРАТА ‼
  • 7 xaxaxaxa

    69 2 Отговор
    Тиквун Тъпун бил имал "тактика"... ХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА
  • 8 Вай вай

    61 2 Отговор
    Твоята тактика я знаем до къде на докара Замълчи и не се хвали
  • 9 ТаУмВзе

    59 2 Отговор
    ДОЛУ МУТРАТА УЛАВА! БЕЛЕНЕ! 76СТ ХРАНОДЕН, АКО БАЧКА. ЗАЕДНО С ДРУГИТЕ ДОЛНИ ТВАРИ.
  • 10 Оли гьо Френ

    22 2 Отговор
    Сигара магара тактика!
  • 11 БАЙ Х@Й‼

    44 1 Отговор

    До коментар #5 от "Пенсионера":

    Ама ти говориш за нас НАРОДА, а той говори за ТЯХ хората от ШАЙКАТА !
  • 12 Българка

    63 3 Отговор
    Хората ще имат нормален живот само тогава, когато Борисов и всички управляващи, които попиляха България и българите, не са във властта , а в затвора. И когато има конфискация и ограбеното бъде върнато на собственика му- народа

    Коментиран от #84

  • 13 Оставка и затвор

    42 2 Отговор
    Грабенето ви е тактиката. И се усигурявате с изнудване.
  • 14 Цингара

    20 3 Отговор
    мангара тактика!
  • 15 Doni Brasko

    44 2 Отговор
    Тактиката на пълния хаос, в който едната ръка не знае какво прави другата. Позор
  • 16 ДаСеЧудиш

    48 2 Отговор
    При толкова псувни и клетви как е още жив ?

    Коментиран от #43

  • 17 МОЗГАЗ

    41 2 Отговор
    ТУЛУП ПРОСТ
  • 18 БИДОН

    45 3 Отговор
    Ти нормален ли си бе, осигурявал ни нормален живот ха ха ха
  • 19 Гошо

    4 33 Отговор
    Благодарение на великия вожд, звездата от Банкя, непогрешимия ръководител и баща ние живеем и се чувстваме добре!

    Коментиран от #36

  • 20 анонимен

    38 2 Отговор
    Ти нямаш тактика ти си глупав и водиш Б-я към дъното.МАХАЙ се.....

    Коментиран от #25

  • 21 гнус

    30 2 Отговор
    Нормално съществуване, ама през това време готвят голямото дране- паспортизация. Предизборно обещават, че я отлагат, но след изборите ще я направят задължителна. И никой няма да я спре.
  • 22 О. Ч. З

    30 1 Отговор
    Интересно как дават примери със население което е повече от България. А и тяхното население сие във държавата а нащо половината е по Европа да робува и да пращат пари във вкъщи за да може този да си пълни джипа сас гориво и да се крие по селата дето и на картата на България ги няма
  • 23 пашата

    29 1 Отговор
    Еми добър живот ми осигурява и на партийката ми Пеевски и на Доган.
  • 24 ГОРСКИ

    34 1 Отговор
    Със вашата тактика сме на последно място във Европа по всички показатели това е факт,затънахме във заеми които откраднахте !!!!!

    Коментиран от #46

  • 25 гнус

    32 1 Отговор

    До коментар #20 от "анонимен":

    Не е глупав. Щом 11 год. ви мачка и пак ходите да гласувате за ГЕРБ.
  • 26 божеееее

    25 1 Отговор
    тиквун много си вярва
  • 27 Наблюдател

    17 1 Отговор
    Тя ( ситуацията) винаги е била под контрол , но и Винаги е била добре ,,осребрена" от НЕГО.А нормалния живот в Българи просто?????
  • 28 психясал от теб

    20 1 Отговор
    На ненормалните тук викат нормални , тъй ли беше бе Баце ?
  • 29 Село

    15 0 Отговор
    Ние от село,че сме прости прости сме и ви търпим ама да живеем добре не съм сигурен.
  • 30 Дон де Мар

    1 10 Отговор
    Да в момента е нормална , но такава трябваше да Е от март 2020!
  • 31 47930

    33 1 Отговор
    Борисов спри да се показваш отврат си и за гледане и за слушане! Борисов колко още Българи трябва да умрат за да проумееш че си некадърник и да подадеш оставка, от теб и ГЕРБ нищо не става тотал щета сте! Борисов на съвеста ти тежат доста погубени човешки животи, а ръцете ти са изцапани с кръвта на протестиращите Българи против твоята диктатура! Борисов вие с Горанов откраднахте на 60 000 Българи лихво точките и имаш наглоста да се показваш! ОСТАВКА Борисов само мисирките от медиите на ГЕРБ могат да те търпят и то защото щедро ги захранваш с пачки евра от шкафа!
  • 32 МИУИ ВАНИУИ

    9 1 Отговор
    ВЕРНО ЛИ РЕДИШ БЕ МОЙ ,ША ВЗЕМА ДА ТИ ПОВЯРВАМ
  • 33 Fhxg

    8 1 Отговор
    Умли, феделас!
  • 34 Todor

    11 1 Отговор
    Да ти зера в уздада!
  • 35 боко

    4 1 Отговор

    До коментар #4 от "сила":

    Не мога,ще ме бият....
  • 36 Събуди се народе

    21 3 Отговор

    До коментар #19 от "Гошо":

    Колкото и да не им се иска на много хора и партийки, но изхода е един..... Да се подкрепи за момента най голямата опозиционна партия способна да гътне ШАЙКАТА в случая БСП, която да победи на изборите ГЕРП и да състави коалиционно правителство с ясна и кратка цел.....СВАЛЯНЕ И РЕВИЗИЯ НА МУТРЕНСКОТО УПРАВЛЕНИЕ....пък после кой от къде
  • 37 гост

    22 1 Отговор
    Ковида се отрази добре на някои хора от НОЩ и около него. Освен, че напълниха чекмеджетата от далавери с дезинфектанти, маски и ваксини напълниха и кожата, бая килограми качиха. Вижте Кунчев, Нанков, да не говорим за 160 килограмовия.
  • 38 Азззззззззз

    7 1 Отговор
    Каква ситуация, какъв ковид?
  • 39 МНОГО ЯСНО

    8 3 Отговор
    СЪЩО И ДА ОСИГУРИМ ПОБЕДАТА НА ГЕРБ!
  • 40 Tüürk

    1 15 Отговор
    Харесва ми как миришат краката на българките. Ще го помиришеш и помиришеш. Искам да си завра носа в задника на някоя българка.
  • 41 ЗАНЗИБАРЕЦ

    14 1 Отговор
    ЧАКАМЕ С НЕТЪРПЕНИЕ ЧЕТВЪРТАТА ВЪЛНА С НИГЕРИЙСКИЯ ЩАМ. ДАЛИ ЩЕ ХВАЩА ЦИГАНИТЕ?
  • 42 Мутро грозна

    27 1 Отговор
    Защо не сравниш смъртността? В Сърбия, например, има два пъти повече заразени, но са починали три пъти по-малко. Същата е ситеацията в Унгария. Причината за смъртността у нас е разбитато здравеопазване. Защо не кажеш това, некадърна и крадлива мутро?
  • 43 Пешо от блока

    13 1 Отговор

    До коментар #16 от "ДаСеЧудиш":

    Алена му прави астрологически магии, затова не го хваща.
  • 44 Мой

    21 1 Отговор
    Сатаната от Банкя говори.
  • 45 МАЯ

    9 1 Отговор
    БОЙКО ПОСТАВЯ ВАКСИНИ ВЪВ ВИЛА КАЛИНА!
  • 46 Черен Петър

    22 1 Отговор

    До коментар #24 от "ГОРСКИ":

    Ааа. не е вярно! По брой на умрелите сме първенци, а по бедност сме направо недостижими!
  • 47 Бай Янко

    19 1 Отговор
    Нищо нормално няма и не е имало в България последните десетилетия!
    А тия са толкова некадърни, че при тях просто всичко пропадащо в държавата излиза на показ ... Ама на тях хич не им пука. Те си карат тяхната далавера.
  • 48 МНЗ

    5 1 Отговор
    НА ВСЕКИ ВАКСИНИРАН ДАВАТ ПО 3 ДНИ БОЛНИЧНИ И 10 ТАЛОНЧЕТА ЗА ТРИЕНЕ!
  • 49 ПУТИН

    1 14 Отговор
    САМО БОЙКО ВЛАДЕЕ ВИРУСА И ЦЕЛИЯ СВЯТ СЕ УЧИ ОТ НЕГО!
  • 50 ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

    13 1 Отговор
    Трябва редовно да си пие хапчетата
  • 51 Niki

    11 1 Отговор
    и то какъв живот остана да взема да ти забия една мотика в тиквата
    че вече не се издържаш
  • 52 Жипката

    9 1 Отговор
    Хем има пълни шкафчета, пак ша ва минавам с 200км 🤣🤣💶💶💶💶
  • 53 ПУТИН

    5 1 Отговор
    КОЙТО ГЕПИ АНГЛИЙСКИЯ ЩАМ ПО ЛЕСНО НАУЧАВА АНГЛИЙСКИ!
  • 54 Трол - гербераст

    15 1 Отговор
    Нашата тактика е на всяка цена да задържим кокала.
  • 55 САМО ГЕРБ

    10 3 Отговор
    КАКВА АСТРАЗЕНЕКА? БОЙКО ПРОИЗВЕЖДА ВАКСИНИТЕ В БАНКЯ И СИ ПЪЛНИ ЧЕКМЕДЖЕТО.
  • 56 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 57 Теодоро

    14 1 Отговор
    ДОЛУ герберастката КЛИКА Скоро съд и затвор. Долни Жалки мошеници ВЕНСЕРЕМОС
  • 58 БЕНЧО БЕНЧЕВ

    1 17 Отговор
    КАКА КУРИ СЕ МАСКИРА НА САНИТАРКА И ГЕПИ ВАКСИНИТЕ ЗА ДА ВАКСИНИРА ПАРТИЗАНСКИТЕ КОМАНДИРИ.

    Коментиран от #70

  • 59 управление

    17 1 Отговор
    Да, г-н премиер. Вие не обичате да налагате нежелани мерки. Но ако направим едно сравнение със Сърбия, например, там заболелите от началото на пандемията са двойно повече, но в болниците им има двойно по-малко хора. А смъртността е близо три пъти по-ниска от тази при нас! За ваксинацията, да не говорим - ние сме последни в Европа!
  • 60 ГЛАВАНАК БАНКЯНСКИ

    14 1 Отговор
    Вашата тактика ни се изясни на всички. 15 години, а ти Буци вече 20 с кметуването ти, кражби, лъжи, рекет, тормоз и ограбване на народа, заплахи, закани за очистване, срутища, свлачища, чекмеджета, кюлчета, пистолети, къщи за гости, къщи в Барселона, Мата Хари, апартаменти и т.н. и т. н. Не ви понасяме вече, защото всичките сте много прости, а крадете като за световно. Стига вече!
  • 61 Мустафа

    2 7 Отговор

    До коментар #3 от "Юсуффф":

    Настана време, роднини да сай бе ми
  • 62 Уйке

    14 2 Отговор
    Ти ли бе долен крадец и лъжец!Ти страхливеца прост мислиш само за себе си !В момента за теб е най-важно как да се измъкнеш от ла.ната ,които сам забърка!Но Борисов ,едно трябва да ти е ясно няма да избегнеш възмездието!
  • 63 Чики-Рики

    15 1 Отговор
    Осигуряваш нормален живот само за тия дето ходят в Дубай, Малдивите и Занзибар, ако случайно не си разбрал, ,, Баце,, ?!
  • 64 Маргинал

    15 3 Отговор
    Тиквооо нагла,тъпа и нахална....надмина всички диктатори бе....
  • 65 Карлуково

    19 2 Отговор
    С КАКВА ТАКТИКА ОСИГУРЯВАШ НОРМАЛЕН ЖИВОТ НА БЪЛГАРИТЕ,БЕ БОРИСОВ??? МАСОВИ ФАЛИТИ,БЕЗРАБОТИЦА,СТРЕСИРАНИ ХОРА-ЧУДЯТ СЕ КАК ДА СИ ПЛАТЯТ СМЕТКИТЕ! ИЗЛЕЗ ОТ ДЖИПКАТА И ВИЖ КАК ЖИВЕЕ БЪЛГАРИНА! ЗАСРАМИ СЕ ПОНЕ МАЛКО!!!
  • 66 Голем тактик е Тиквата

    14 2 Отговор
    Лично надува броя на заразените. Лично нарежда на Нощ и здр. Министър какви мерки да се прилагат. Защото лично е опоскал държавата най вече с глупавото си управление.
  • 67 Subaru STI

    16 3 Отговор
    Тулупът Борисов влиза в затвора за престъпленията си. Процесът е необратим.
  • 68 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 69 Dan

    12 0 Отговор
    Вашата тактика осигурява само едно крадене от народа и осигуряване на луксозен живот за вас.
  • 70 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 71 Пандемия

    3 0 Отговор
    ТАКТИК!!!
  • 72 Анти Борисов

    14 1 Отговор
    Нагъл ,прост и самовлюбен ЛЪЖЕЦ!!!!Народе български гласувай масово на 04.04.2021г. за всеки друг но не и за омразния тиранин и мутрак!!!
  • 73 Centurion

    11 1 Отговор
    На кои хора осигурваш нормален живот,на Шайката ли,а тикво???Осигурявал той,ти си такъв долен кърлеж,че няма друг като теб.Освен да тъпчеш шкафа друго не правиш!Къде ще ги носиш,в гробищата ли???

    Коментиран от #90

  • 74 Българина

    9 3 Отговор
    Тактиката за най голяма смъртност в света, част от плана на сорос ли е или на цру?!?
  • 75 nezabelejim

    6 1 Отговор
    И през османското робство 20 % та от българите са подкрепяли османската власт и са ....... мамата на другите.
  • 76 КОЗЕЛА

    2 0 Отговор
    ВНИМАНИЕ ВНИМАНИЕ - ЗАДУШЛИВ ГАЗ - ПАЗЕТЕ СЕ .
  • 77 az #МУТРИ, ВЪН!

    6 1 Отговор
    НОРМАЛЕН ЖИВОТ?!?!?

    С 300 ЛЕВА ПЕНСИЯ ЗА ПОВЕЧЕ ОТ ПОЛОВИН БЪЛГАРИЯ!?!?

    ОСТАВКА МУТРИ! СЪД И ЗАТВОР ЗА ВАС!

    Коментиран от #88

  • 78 Gowko

    2 2 Отговор
    Хора като Ахмет ,Доган да.Хора като Сталийски да .Дори и за ПКП.Стига да не държи толкоз на профила си
  • 79 Армен Назарян

    5 1 Отговор
    Каква тактика?Ти си в поза партер.
  • 80 Gowko

    3 1 Отговор
    Всичките 2 милиона българи които са напуснали пределите на България са от тези които не го разбират.А ние ,вътре ,сме от ония които или го ,,разбират" или са глухи по рождение.Разбирай тъпи.....Беее , не прости.Тия са от първите.Рсзбиращите
  • 81 САТЪРА НА ХАНА

    2 1 Отговор
    2 милиона избити българи и 3 милиона неродени деца
    .........................
    ХЕЛЕ ПЪК ПОСЛЕДНАТА ГОДИНА ПРЕИЗПЪЛНИХТЕ ПЛАНА - ВМЕСТО БЪЛГАРИЯ ДА НАМАЛЕЕЕ С 60 000 ДУШИ , НАМАЛЯХМЕ СЪС 120 000 ДУШИ :))
    .......
  • 82 Gowko

    6 1 Отговор
    Шегата на страна.....Човекът има сериозни ментални проблеми.Живее в паралелен свят.Иска разтърсване.И то сериозно например панделката. За да дойде на себе си.
  • 83 Next

    6 1 Отговор
    бандит-бою е крадеца на животи в България.
  • 84 44444

    3 1 Отговор

    До коментар #12 от "Българка":

    тези и всички боклуци преди тях окрадоха България
  • 85 Сатъра на Хана

    4 0 Отговор
    Боцко ал Рапоне е Хиенова Мишка
    ................................. ................ Хиена в България, Мишка в Европа
  • 86 Gowko

    3 0 Отговор
    Като при Бай Тошо .Вече никой не им обръща внимание В един момент им омръзва да им слуша глупостите.
  • 87 българин

    6 1 Отговор
    вашата тактика осигурява геноцида за народа. докога ще си играете на "днес така, утре иначе",
  • 88 Червен галош

    2 3 Отговор

    До коментар #77 от "az #МУТРИ, ВЪН!":

    ми стани премиер и давай повече ко ревеш по форумите
  • 89 С тази

    4 0 Отговор
    тактика ще си напълниш шкафчето и гаража. Кажи нещо за паспортизацията на сградите и как ще ни го набрулиш? Колко имоти ще се обезценят и колко овце ще останат бездомни на улицата?
  • 90 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 91 темелко

    3 0 Отговор
    Публикувано във факти.бг: Борисов: Нашата тактика осигурява нормален живот за хората в България,
    Иди на дебат с когото искаш и там разправяй колко си тактичен.Поне един път се покажи мъжкар както те определят мисирките.Ама май не ти стиска.
  • 92 chi

    5 0 Отговор
    И ако това не са дърти лъжи, здраве му кажи...
  • 93 питащ

    2 0 Отговор
    Ти нормален ли се бе самовлюбен господине? Живеят добре твоята безкрайно раздута администрация и приближените на власта фирми. А питаш ли как живеят пенсионералите се преди по вече от 15 г. на които пенсиите не са им индексирани във връзка с нарастването на цени осигуровки и т.н. Повишихте пенсиите на лица с 20 % които нямат никакъв принос в осигурителната система които са твои редовни избиратели. Сещаш се за кои става на въпрос.
  • 94 Gen Gurko

    3 0 Отговор
    Неук самовлюбен и безсрамен лъжец!
  • 95 БОРИСОВ...ПАК МАЧКА ЯКО

    0 1 Отговор
    ДРУГАРИ, ВАС НЯМА КОЙ ДА ВИ КАСТРИ И ПАК ГРУБО СЕ ОТНАСЯТЕ КЪМ ЛЮБИМИЯТ ВИ ПРЕМИЕР....И ДА КОМЕНТИРАТЕ ВСЕ ТАЯ.....ПРОСТО ИЗПЪЛНЯВАЙТЕ РАЗПОРЕЖДАНИЯТА.....
  • 96 Васил

    1 0 Отговор
    Ама кажи за кой хора по точно тези с чекмеджетата и къщите в Барселона?

    Коментиран от #97

  • 97 БОРИСОВ...ПАК МАЧКА ЯКО

    0 1 Отговор

    До коментар #96 от "Васил":

    И КЪДЕ ГИ ВИДЯ БАРЦЕЛОНАТА И ЧЕКМЕДЖЕТО...ПО ИНТЕРНЕТ НА СНИМКА...ВИЖ ТЕХНОИМПЕКСА Е НЕЩО....РЕАЛНО
  • 98 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 99 възпитаник

    0 0 Отговор
    нормален живот по мутренски,вземаш парички от НАЦИОНАЛНАТА ЛОТАРИЯ после уволняваш Горанов и няма и лотария мутренско управление
  • 100 свиреп ОХЛЮВ

    0 0 Отговор
    Това , което осигурява е единствено евро и злато за чекмеджето си , къщи и бутици за метресите си , банки и хотели за любовницата си , милиони рекет от такива като Божков ! Списъкът на това , което Бойко си осигурява е дълъг !
Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол, Новини Всички градове