15-годишно момче е в болница, след като е скочило от четвъртия етаж на жилищна сграда в Козлодуй. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Враца.
На 1 април 2021 г. в 06.40 часа в РУ-Козлодуй е получено съобщение, че на тротоарна площ пред бл.50 в ж.к.2 в гр. Козлодуй лежи човек в безпомощно състояние.
Изпратеният на мястото полицейски екип установил 15-годишно момче с множество наранявания. По данни на очевидци, момчето е скочило от четвъртия етаж. Лицето е транспортирано в болница в гр. Плевен.
Образувано е досъдебно производство.
-4 +10
-7 +2
Коментиран от #6
-10 +1
-5 +2
До коментар #3 от "въпросче":
За съжаление нещо се е объркало в главата на това момче, но все още щом е живо може да се оправи. При теб обаче пораженията по сивото вещество са необратими. Все пак пий си редовно лекарствата.
-1 +8
Коментиран от #8
-0 +6
До коментар #7 от "Доктор Иванов":
Евала, лечителю, ама козлодуйския да не ти даде шише ракия,че да го хвалиш толкова? Дали е добър или лош-само той си знае, но във всички случаи не е много в ред във главата. Но поне едно е вярно-забавен е. Особено като започне да кълне.
Коментиран от #10
-2 +1
И после да мислят за жени и други скъпи неща
-2 +0
До коментар #8 от "Варна":
Може просто само да е добър артист, който се кефи на предизвиканите от себе си ваши коментари🤗
-0 +2
-1 +0