Изпълнителното бюро на Националния съвет на БСП, коалиционните партньори в коалиция "БСП за България" и ръководството на парламентарната група ще обсъдят на общо заседание днес следобед позиция по износ на оръжия за Украйна и газовите доставки за България.
До момента позицията на БСП е била, че ако бъде взето решение България да предостави оръжие на Украйна, партията ще напусна коалицията. Тази позиция беше последно потвърдена от Корнелия Нинова в неделя в Кърджали, където беше гост на фолклорен събор, организиран от жените социалистки в града.
Все пак от БСП изчакват и Коалиционния съвет, за да вземат окончателното си решение.
Поставете оценка:
Оценка 3 от 24 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Мистър Пропър
Путлер е и трите!
13:49 03.05.2022
2 Каката
13:51 03.05.2022
3 Едно разбрах
13:51 03.05.2022
4 Аве
13:52 03.05.2022
5 За да
Коментиран от #11
13:54 03.05.2022
6 Киро Ракетата
Кирето в коя държава се запиля днес? Ленчето? Koкоpчо върна ли се? Май Москва щеше да напада. Или още търси как да ги осъди, че не си платихме за газта? Пълeн циpк!
13:54 03.05.2022
7 Езоп
Коментиран от #10
13:55 03.05.2022
8 оххх
13:57 03.05.2022
9 Бегай ма
13:57 03.05.2022
10 Такава
До коментар #7 от "Езоп":
е природата ѝ !13:57 03.05.2022
11 Българка
До коментар #5 от "За да":
То това е ясно. Очаквам Пробитите П..ви да сътворят още по-велико премятане. За да не се разпадне коалицията и поради подащия им рейтинг ще се врътнат и ще оцещаят само ремонти на танкове без директен износ на оръжия. Ще си продължат по вече изпитаната схема , ицнос за Полша и от там да Украйна.13:59 03.05.2022
12 Toxic
Коментиран от #17
14:00 03.05.2022
13 МИГМА
14:02 03.05.2022
14 Тъпчо
Както беше казал някой тук в коментарите... домати, колци, ядене.
14:02 03.05.2022
15 Българка
Коментиран от #18
14:04 03.05.2022
16 българка
14:05 03.05.2022
17 Надеждите на цяла България
До коментар #12 от "Toxic":
Като се съберат и -вкупом към Москва!С еднопосочен билет! Уан уей тикет!14:09 03.05.2022
18 Error
До коментар #15 от "Българка":
Стига си триколила под всяка статия! Крадците от българското правителство , подстрекавани от евроатлантическите си ментори, искат да получават газ даром, без да плащат. Те така са възпитавани цял живот. На всички е ясно защо няма да имаме газ. 10 страни от ЕС вече се разплащат по новия механизъм определен от Русия и си получават редовно газ. Ние, обаче, слугуваме на чужди посолства, за да накажем нас самите и това да се развява като пропаганда.14:11 03.05.2022
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Дончева
14:20 03.05.2022
21 ПЕШО
14:24 03.05.2022
22 Милкова
14:28 03.05.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Съберете се, за да разпуснете тази
15:09 03.05.2022
27 Иван
15:11 03.05.2022
28 Димитров
15:11 03.05.2022
29 мишо
16:11 03.05.2022
30 ВСИЧКИ ЩЕ СЕ СЪЕШАТ С ВСИЧКИ В ТАЯ
16:18 03.05.2022
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Ххх
16:41 03.05.2022
34 Васил
18:12 03.05.2022
35 БСП на Бунището
19:21 03.05.2022