13 Април, 2023 18:34 7 698 65

Емили Тротинетката в съда: Искам вкъщи

  • емили тротинетката-
  • съд-
  • пловдив

Днес Окръжният съд в града под тепетата разгледа жалбите на Чеченеца, Тошо Куката и Емили Тротинетката

Емили Тротинетката в съда: Искам вкъщи - 1
Снимка: Plovdiv24

Адвокатът на Петко Караилиев (Чеченеца) - Стефан Паров заяви, че има още два клипа с участието на Чеченеца, Тошо Куката и 20-годишния младеж, който бе заснет в ролята на куче в пловдивски мол, пише Plovdiv24.bg.

Той показа кадрите на журналистите в пловдивския съд. По думите на Паров, на тези видеа се вижда как се забавляват и се държат съвсем приятелски.

На първия клип се вижда, че 20-годишното момче е яхнало Чеченеца, който го разкарва из магазина. Той е заснет няколко дни преди определения като скандален клип в мола. Вторият клип е заснет малко след този в търговския център и на него момчето, Тошо Куката и Чеченеца се хранят в пицария.

Днес Окръжният съд в града под тепетата разгледа жалбите на Чеченеца, Тошо Куката и Емили Тротинетката срещу взетата спрямо тях мярка за неотклонение "задържане под стража". Тримата инфлуенсъри бяха доведени в съдебната зала под засилено полицейско присъствие.

В самата зала Емили Тротинетката буквално през сълзи и треперейки, каза: "Искам вкъщи. Моля ви! Не мога да се успокоя, като не съм у дома". Окръжните магистрати решават каква да бъде мярката им за неотклонение.

Днес е много важен ден за нас, след обяд ще е 2-ра инстанция на делото пред окръжният съд Пловдив, което обжалвахме и има голяма вероятност още днес да си приберем Емили! Това написа в профила си в социалната мрежа приятелят на Тротинетката и бивш участник във "Фермата" - Тихомир.

Ето какво още казва той:

Преобладава Мнението, че най-малко днес ще бъде освободена Емили с парична гаранция или условна присъда.

За останалите двама няма единодушие. Едни смятат , че те ще излязат от ареста, а други пък са убедени , че съдът ще е безмилостен. Адвокатите и на 3-мата инфлуенсъра днес на 2-ра инстанция ще направят втори опит за да им издействат по-мека мярка. Днес след обяд окръжният съд ще разглежда жалбите и на 3-мата срещу задържането им под стража. Събрани са и нови доказателства, както са иззети и записите на камерите !

За всички, които обичат Емили и я подкрепят и са притеснени за нейното здраве и състояние, сега е моментът да се молим и да стискаме палци! Днес е много важен ден ! Дано си я приберем!".


Поставете оценка:
Оценка 1.6 от 54 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Не може в къщи...

    110 3 Отговор
    но може при бай Ставри на пансион...
  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 5 честен ционист

    95 3 Отговор
    Иска в Голямата къща, при мургавите батковци.
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Студопор

    83 2 Отговор
    Заключете ги и изхвърлете ключа!
  • 8 Русофил

    80 0 Отговор
    Да припомня: Емили е Емил.

    Коментиран от #44, #57

  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Точност

    55 0 Отговор
    Емили е от мъжки пол, затова съдът не разрешава брака и с Тихомир. Да се чете, Емили тротинета.
  • 11 Сопол

    79 1 Отговор
    Щом има мъжко име, значи в мъжки затвор.
    Такива хора като тях трябва да бъдат превъзпитани в затвора.
  • 12 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Майтап

    50 0 Отговор
    Емил откакто слезе от Родопите и стана Емили типичен представител на партия грип
  • 15 2222

    56 5 Отговор
    10 години затвор за емили и чеченеца и куката
  • 16 Българин

    57 8 Отговор
    Ето това са евроатлантиците збърканяци
  • 17 Дизел е марка дънки

    9 51 Отговор
    А бе мъжаги колко от вас ще тръгнат по магистралата със 100 на тротинетка по жени сте и от Емили

    Коментиран от #32

  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 Българин

    30 19 Отговор
    Това нещо е на ППДБ симпантизант! Правете си сметка!

    Коментиран от #23

  • 20 Вълк единак

    15 0 Отговор
    Мами.... искаш
  • 21 Матю пищова

    22 1 Отговор
    Ша та поря като риба ша та поря
  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 Вълк единак

    13 24 Отговор

    До коментар #19 от "Българин":

    Това е гласувало за копейката, а ония двамцата са от Герб.

    Коментиран от #30

  • 24 гост

    58 0 Отговор
    Преди им викаха есхибиционисти, а сега Инфлуенсъри. И преди и сега са все извратеняци!
  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 ХАХАХА

    41 1 Отговор
    Голямо отразяване на простотията,извращението ,липса на морал . Всеки ден ни заливат или с такива недоразумения или разни певачици или нашмъркани наркомани ,пребили или прегазили хора ,всеки ден ни запознават за побоищата в гетата.Явно това се нарича информация използвана за промиване на мозъците.
  • 28 Голям зор

    24 1 Отговор
    Седи в пандела като нямаш акъл
  • 29 Прокурор

    28 0 Отговор

    До коментар #12 от "Как":

    Не са трима а са ПЕТ! Плюс т.н. Тихомир и другото от интимната им тройка.
  • 30 ХАХАХА

    27 10 Отговор

    До коментар #23 от "Вълк единак":

    "Това "е член на ДБ, не си информиран,чети преди да лееш злоба по Костадинов.

    Коментиран от #41, #48

  • 31 ти ли бе

    15 1 Отговор
    Тя да се опари,този пърцал....;Пикла....
  • 32 Мъж

    27 0 Отговор

    До коментар #17 от "Дизел е марка дънки":

    Не караме със 100 тротинетки, защото ни е страх да не паднем и да не ни се откъснат ония работи. За Емил едва ли е проблем.
  • 33 САТЪРА НА ХАНА

    25 1 Отговор
    ПРАТЕТЕ Я В МЪЖКИЯ ЗАТВОР :))
  • 34 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 35 Гръч

    13 3 Отговор
    Марче знаех си че си транс подържаш фашизма
  • 36 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 37 Гачо

    8 25 Отговор
    Пускайте ги на свобода тия олигофрени всичките!
    Толкова по важни неща има отколкото тези пишман звезди.нищо лошо не са направили,събрали се 4-5 бавноразвиващи и единия яздел другия,после лаел като куче на каишка и какво от това?Тия съдии и прокурори са по изперкали от тях.
  • 38 ИСТИНСКИЯ ГРАД КОЗЛОДУЙ

    17 1 Отговор
    тия тримата не са Хора

    Бог ЩЕ вЕ сЪДИ
    в Затворът им е Мястото на тримата психопати
  • 39 Анджело

    19 0 Отговор
    3ма инфлуенсъри?! Хаха! Пипнали са инфлуенца, зарад туй инфлуенцъри... Пази Боже!
  • 40 Люси Дяковска

    16 0 Отговор
    Не се ли казва Даниел тоя?
  • 41 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 42 Пловдив

    22 1 Отговор
    Цяла България ще празнува, ако това изчадие пукне!!!
  • 43 "Адвокатите и на 3-мата инфлуенсъра"

    25 0 Отговор
    Какъв инфлуенсър е тоя пън с тия дисаги беее?
  • 44 еко

    14 0 Отговор

    До коментар #8 от "Русофил":

    Всъшност е Даниел.
  • 45 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 46 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 47 Панчо

    15 0 Отговор
    Съдията да нареди да лазят в мола, вързани като кучета и записа да се разпространи по медиите. Само така ще разберат /дано могат/ какво са направили. А това Емил Йорданов да се прати на лечение.
  • 48 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 49 Експерт

    14 0 Отговор
    Това жена ли е, мъж ли е, хермафродит е може би? Да се лекува в Психиатрично заведение!
  • 50 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 51 МИЛАТА

    1 5 Отговор
    Тя е невинна е милатами за боже онзи кука е виновен според мене
  • 52 2222

    6 0 Отговор
    ЕМИЛИ трябва да лежи във затвора доживотен затвор
  • 53 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 54 Петко

    1 0 Отговор
    Една гатанка , в кой затвор ще вкарат Емилио (мъжки или женски)
  • 55 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 56 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 57 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 58 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 59 ПУСНЕТЕ ,,Я"- В КАРЛУКОВО !

    0 0 Отговор
    ТОВА НЕ СЕ ЛЕКУВА !
  • 60 гост

    2 0 Отговор
    Вие и в ловешкия затвор да отидете пак ще чуете същото, че искат вкъщи и не им е спокойно когато са в затвора, ама не става баш така. Гаврили са се с човек в неравностойно положение и са го направили всеобщо достояние, за да си капитализират от простотията, това е наказуемо. За тяхно сведение ютюбъри и инфлуънсери си имат и адвокати, с които се съветват какво е законно да правят и какво не. Нашите боклуци решили, че ще се гаврят и сега си понасят наказанието. Странното е ако това изрусеното нещо го осъдят къде ще го пратят: в мъжки или женски затвор?
  • 61 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 62 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 63 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 64 бай Ставри

    0 0 Отговор
    Няма искам при мама. Искаш не искаш, при бая Ставри. Ох на дяда !
  • 65 Този коментар е премахнат от модератор.

Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол, Новини Всички градове