Симеон Сакскобургготски
Симеон Сакскобургготски в интервю за сп. „L’Europeo“.
“ Аз практически започнах като държавен глава още на 6-годишна възраст, а ставайки премиер вече години по-късно един вид се самопонижих в длъжност. Но целта ми бе една – да служа на Родината, а не да съблюдавам личния си комфорт. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Сиромаха
06:53 29.01.2019
3 AБВ
07:35 29.01.2019
4 Семо боклука...!
07:43 29.01.2019
5 Trump
09:07 29.01.2019
6 Зорлем
Коментиран от #7
09:50 29.01.2019
7 Архитект с БГ диплома
До коментар #6 от "Зорлем":
Изрично помолихме фотографският екип първо да снима панорамата към дъното. Те обаче първо минали през тоалетната...10:35 29.01.2019
8 Viking
06:53 31.01.2019