Лоран Тили
Треньорът на националния отбор на Франция Лоран Тили коментира качествата на българския волейболист Тодор Алексиев преди днешния решаващ мач между двата отбора:
“ За мен Тодор Алексиев е най-опасният играч в офанзивен план за българите. Той е като дънер – много мощен и плаши край мрежата. Атаките му са трудни за разчитане, защото умее да играе с китка край мрежата. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Meganoob BG
Коментиран от #5
06:52 07.05.2019
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Николай
08:09 07.05.2019
5 facebook noob
До коментар #2 от "Meganoob BG":
Да ама и ти кифлееш във сайта му нали маймункеее :D Човека е съумял и е направил милиони.Създаването на такъв сайт не е толкова лесно колкото си мислите вие невежата част от обществото,защото това е милиони редове код,после тестване,трябва ти много силен сървър и така нататък. Евала на такива хора от нищото са станали милионери с ум и ченост.За какво ползват хората сайта му това вече е друга тема.Коментиран от #6, #7, #12
08:56 07.05.2019
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 ДостаНаивен
До коментар #5 от "facebook noob":
Доста си наивен, тук технологията няма никаква значение - през първите си години facebook беше най-нестабилно работещата платформа и постоянно имаше проблеми. Размишленията са ти на човек, които въобще не идва от този технологичен свят ... а просто чул 2-3 думи. Защо не се запиташ ако не беше еврейн и всички медии ако не тръбява за "новото социално чудо" ... дали някой щеше да чуе за фейсбук. Това е идеология както казаха хората по-горе ... това не е нито техническо постижение, нито нищо ... още по-малко постигнато с акъл.09:57 07.05.2019
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Вив
12:27 07.05.2019
11 Ivan S
15:11 07.05.2019
12 dan
До коментар #5 от "facebook noob":
Пише човек който няма фейсбук ,и всички негови производни.Зукърбърг е постигнал сам толкова ,колкото и Бил Гейтс.
Милионите редове кодове не ги е писал сам бъди убеден.Всичко плод на усилията на огромен екип от много хора,просто той е съумял да насочи това в правилната посока,което не малко.
Живота е доста хубав и без фейсбук!
16:39 07.05.2019
13 Fasebook hater
Коментиран от #19
18:32 07.05.2019
14 Хмммм
19:53 07.05.2019
15 Хмммм
19:54 07.05.2019
16 дявола
20:15 07.05.2019
17 Siegfried
22:40 07.05.2019
18 Астролог
23:32 07.05.2019
19 Гост
До коментар #13 от "Fasebook hater":
А ти се научи на правопис!17:13 09.05.2019