Кеворк Кеврокян
Кеворкян коментира преговорите за съставянето на нов кабинет
“ Много бяха смешни, когато влизаха един по един в залата за „преговори“, като жадно се оглеждаха дали ги хваща някоя телевизионна камера. А щяха да са по-интересни, ако се изнизваха през прозореца. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 РЗС
Коментиран от #2
16:48 05.08.2019
2 Бачо Киро
До коментар #1 от "РЗС":
Някой шантав фен, как кой...18:57 05.08.2019