2 Ноември, 2004 00:00 936 0

Маркират с табели опасните сгради

  • сгради-
  • фасадите-
  • бъдат
Предупредителни табели с надпис "Опасност, падащи предмети" ще бъдат окачени до месец по фасадите на 90 сгради в Пловдив, съобщи Нова телевизия. Табелите, които ще бъдат окачени по опасните сгради, ще предупреждават минувачите да внимават, когато се движат край рушащите се постройки.

704 са опасните сгради в Пловдив. Голяма част от тях са в центъра на града. Фасадите им са с олющени мазилки и орнаменти, смачкани улуци, разрушени еркери и балкони и са опасни за минувачите, твърдят от администрацията на район "Централен" на общината.

Служители от централната администрация са описали всички опасни сгради и са предупредили собствениците им, че ако не поддържат фасадите, ще бъдат глобени.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА