ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Ами то и у нас няма "джипита"! Не ти ли е направило отдавна впечатление, че по-глупавичките хора,поради бедната душица,а от там и бедния речник ,използват наизустени чуждици ,именно,за да се спасят -като изкажат неясна дума,си мислят,че хората им се възхищават на "интелекта"! Аз винаги си използвам законната дума 'личен лекар" и какво лошо й има,та "джипи"? (сега само не ми казвайте,че заслужавам "адмирации" заради изказването си -:) А за г-жа Пахоненко -Бог да я прости и съболезнования на близките й!
То изобщо се чудя за какво са им на хората тези Джипита.Освен може би да им раздават направления.Когато и да ги потърсиш не си вдигат телефоните а всеки месец прибират паричките на хората.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ТАКА Е
Коментиран от #3, #5
17:44 09.03.2013
2 уйо
17:47 09.03.2013
3 некъф
До коментар #1 от "ТАКА Е":
колко пъти да ти казвам, че коментар се пише САМО след като прочетеш статията...'ма тва платените "кореспонденти" сте мноУ нагло племе!21:12 09.03.2013
4 не е така
Коментиран от #6
06:34 10.03.2013
5 ВИП АМГ
До коментар #1 от "ТАКА Е":
platen draskach08:03 10.03.2013
6 ВИП АМГ
До коментар #4 от "не е така":
08:03 10.03.2013
7 аз
12:04 10.03.2013
8 пльок
17:56 10.03.2013
9 той
20:50 10.03.2013
10 Насо
23:10 10.03.2013
11 Дяо йоцо
16:19 11.03.2013
12 Дядо поп
21:22 11.03.2013