-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Емоционалната атмосфера днес ще бъде по-мека и приятна за Вас. До обяд ще се чувствате добре сред хора, които умеят да създават уют и спокойствие. Следобедът носи повече движение, разговори и дребни промени в плановете. Вместо да се притеснявате от неочакваното, опитайте да се насладите на спонтанните моменти. Вечерта е чудесна за музика, творчество и разговори, които оставят хубаво усещане.
Водолей (21.01 - 19.02)
Настроението Ви ще стане по-живо и вдъхновяващо с напредването на деня. До обяд ще предпочитате спокойни занимания и хора, които не изискват прекалено много внимание от Вас. Следобедът обаче носи повече лекота, желание за срещи и нужда от разнообразие. Венера в Лъв ще постави акцент върху отношенията и ще направи разговорите по-топли и искрени. Вечерта може да поднесе интересна изненада или внезапно решение за излизане.
Козирог (23.12 - 20.01)
Практичните задачи ще вървят леко в първата половина на деня и ще Ви донесат усещане за подреденост. До обяд ще успявате спокойно да организирате важни детайли и да избегнете излишно напрежение. Следобедът ще внесе повече движение и разнообразие в ежедневието Ви. Възможно е да промените плановете си в последния момент, но това ще се окаже приятно решение. Вечерта е добра за отпускане и по-свободна атмосфера.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Още от сутринта ще усещате желание за движение, срещи и по-леко настроение. Денят е подходящ за пътувания, разговори и занимания, които Ви носят вдъхновение. Следобедът ще насочи вниманието Ви към отношенията и хората, с които споделяте планове и идеи. Венера в Лъв ще Ви даде повече увереност и желание да показвате чувствата си открито. Вечерта носи приятни изненади и неочаквани емоции.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Съботата ще Ви подтикне да търсите повече спокойствие и сигурност в обстановката около себе си. До обяд денят е благоприятен за финансови теми, подреждане на дома или практични решения. Следобедът ще внесе повече динамика в отношенията и разговорите. Възможно е някой да Ви изненада с поведение или предложение, което не сте очаквали. Вечерта е добре да не реагирате прибързано и да оставите събитията да се развият естествено.
Везни (24.09 - 23.10)
Красивите моменти и приятната атмосфера ще бъдат особено важни за Вас днес. Венера в Лъв ще внесе повече топлина в приятелствата и личните отношения. До обяд е възможно да получите добра новина или подкрепа от човек, на когото държите. Следобедът носи желание за движение, нови идеи и разнообразие. Вечерта може да Ви изненада с интересен разговор или внезапна промяна на плановете.
Дева (24.08 - 23.09)
Спокойният ритъм в първата половина на деня ще Ви помогне да подредите мислите и задачите си без напрежение. До обяд ще успявате лесно да намирате практични решения и да избягвате ненужни конфликти. Следобедът ще стане по-динамичен и може да Ви се прииска да смените обстановката или да направите нещо различно. Вечерта е подходяща за интересни разговори и хора, които Ви вдъхновяват. Оставете място за малко повече лекота и спонтанност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Навлизането на Венера във Вашия знак ще внесе повече увереност, чар и желание да се наслаждавате на живота. Ще привличате внимание без усилие и хората около Вас ще търсят компанията Ви. Денят е подходящ за срещи, забавления и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече движение и интересни разговори. Вечерта може да поднесе внезапна идея или среща, която да промени плановете Ви по приятен начин.
Рак (22.06 - 23.07)
Денят носи повече мекота и желание да прекарвате време с хора, които Ви карат да се чувствате спокойни. До обяд атмосферата ще бъде особено благоприятна за семейни срещи и приятни разговори. Следобедът може да Ви подтикне към размисъл за лични желания, които дълго сте оставяли на заден план. Вечерта е възможно да получите неочаквана новина или покана. Позволете си малко повече спонтанност и настроение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Следобедът ще Ви донесе прилив на енергия и желание да бъдете в центъра на събитията. До тогава е добре да не се претоварвате с излишни ангажименти и да си позволите по-спокойно темпо. Венера в Лъв ще направи общуването Ви по-топло, уверено и привлекателно. Хората ще реагират добре на чувството Ви за хумор и естествения Ви чар. Вечерта е чудесна за срещи, нови впечатления и приятни изненади.
Телец (21.04 - 21.05)
Днес ще имате усещане за стабилност и вътрешен комфорт. Денят е подходящ да обърнете внимание на неща, които Ви носят удоволствие и спокойствие. До обяд ще усещате повече подкрепа и лекота в отношенията с околните. Следобедът ще насочи вниманието Ви към практични въпроси и кратки разговори, свързани с бъдещи планове. Вечерта носи желание за повече свобода и малко бягство от рутината.
Овен (21.03 - 20.04)
Съботният ден започва с приятно усещане за спокойствие и повече увереност в личните решения. До обяд разговорите ще вървят леко, а около Вас ще има хора, готови да съдействат или да споделят добра новина. Следобедът постепенно ще внесе повече движение, срещи и желание за разнообразие. Вечерта може да Ви изненада с неочаквана покана или спонтанна промяна в плановете. Колкото по-гъвкаво подхождате, толкова по-приятно ще премине денят.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ЧакРака
23:52 16.05.2026
2 Ами
Коментиран от #4
23:52 16.05.2026
3 Вуйчо
Коментиран от #12, #32, #50
23:54 16.05.2026
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Гордейте се с България
Коментиран от #13, #26
00:00 17.05.2026
6 6135
Хем народна, хем злокобна!
Красиви жени, хубави носии, много смислен текст!
Нашата, джукестата има какво да учи.
Коментиран от #24
00:00 17.05.2026
7 6135
До коментар #4 от "РЕАЛИСТ":
Не съм от тези дето ползват множество браузъри и ВПНи затова от мен само едно зелено плюсче ама от сърце!Колко само сте прав!
Коментиран от #11, #14
00:04 17.05.2026
8 Евгени от Алфапласт
00:06 17.05.2026
9 Мдаа!🤔
Коментиран от #18
00:07 17.05.2026
10 три по три
Коментиран от #52
00:07 17.05.2026
11 6135
До коментар #7 от "6135":
Ееех, тука Полицията на Мисълта по заповед на Министерството на Истината пак развъртя метлата...00:07 17.05.2026
12 да напомня
До коментар #3 от "Вуйчо":
Вече имахме певец, заел 2-ро място. Вярно, въобще не го оценихме.Днес, напомнят много повече за 5-то място на Стунджи и Елица, както и за 4-то на Поли Генова.
Но за Кристиан Костов си мълчат и не вдигат шум, ще речеш, че е бил извън 10-та.
Дано Дара има успех, дано дори успее да повтори удара на Кристиан с 2-то му място, но си прав - както и да се класира, тук ще го извадят грандиозен успех, който едва ли не не се случвал.
Коментиран от #31
00:07 17.05.2026
13 Юруш нс евро
До коментар #5 от "Гордейте се с България":
Криворазбраното ти мислеме ли да ппдкрепяме? Я се осъзнай ако можеш за какво става ьумаКоментиран от #22
00:10 17.05.2026
14 Нашийник
До коментар #7 от "6135":
Абсолютно точно И ВЯРНО описание на въпросната персона. И, тъй като истината тук не се цени, е напълно логично да бъде изтрито. Бих могъл да добавя и други неща "от кухнята", които да покажат "певицата" в истинската й светлина, но няма смисъл. Ще бъде изтрито, както въпросния коментар, в който нямаше нито една обидна дума.Коментиран от #69
00:11 17.05.2026
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Бунга бунга
00:12 17.05.2026
17 6135
До коментар #15 от "Данчо":
Хаха, абе това да не конкурс ИграещоМомче, че да си ги показва!00:14 17.05.2026
18 6135
До коментар #9 от "Мдаа!🤔":
Това е за Пулицър!00:18 17.05.2026
19 Дует "Кауфланд "
00:25 17.05.2026
20 Елизабет Цветанова
00:26 17.05.2026
21 ООрана държава
Коментиран от #53
00:40 17.05.2026
22 Козирувай!
До коментар #13 от "Юруш нс евро":
Ти явно не съзнаваш за какво става дума. Подкрепата за Дара не означава подкрепа на европейските ценности а подкрепа на страната ти. Но явно можеш само да плюеш против страната и себе си, докато чакаш някой да те "оправи". С толкова акъл в населението е ясно защо България затъва.Коментиран от #29
00:43 17.05.2026
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Евро Пейка
До коментар #6 от "6135":
Падаш ли си по сатанински ритуали?Коментиран от #28, #30
00:44 17.05.2026
25 Срам и позор
00:47 17.05.2026
26 Ти си
До коментар #5 от "Гордейте се с България":
Изкуството не признава нации и народи ! За мен лично най- добрата песен бе на участника представящ Израел ......Коментиран от #67
00:47 17.05.2026
27 Здрав разум
00:58 17.05.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Али Гатор
До коментар #22 от "Козирувай!":
А бе за каква подкрепа ми говориш? Тук става въпрос за изкуство а не за национа подкрепа на кич и бездарие ! Имам си фаворит за който гласувах но не беше Дара !Нищо лично спрямо Дара (даже си я харесвам по някакъв начин) но както казах става въпрос за изкуство а там гледам да не правя компромиси .
Коментиран от #37
01:00 17.05.2026
30 6135
До коментар #24 от "Евро Пейка":
Песента е гоненията на християнството по времето на "османското присъствие".За какви ритуали говорите?
01:01 17.05.2026
31 Реално изкуство
До коментар #12 от "да напомня":
Ще получите истинско наслаждение, ако посетите Мессата на Моцерт по случай неговата 250 годишнина НМА.Зарежете я тази "певица"
01:03 17.05.2026
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 музикален инвалид
01:12 17.05.2026
34 Про стачка
01:13 17.05.2026
35 Трътътърътъ ти
01:16 17.05.2026
36 честен ционист
01:17 17.05.2026
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Нискоинтелигентен народ
01:49 17.05.2026
40 честен ционист
Израел печели, втора Бангарангата.
15:29 28.04.2026
Коментиран от #41
01:59 17.05.2026
41 6135
До коментар #40 от "честен ционист":
Почти позна!02:01 17.05.2026
42 Ти си
Коментиран от #44
02:02 17.05.2026
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 честен ционист
До коментар #42 от "Ти си":
Джендърт JJ вика на Дара bitch, водещият превежда обичам те.Коментиран от #51
02:07 17.05.2026
45 Победа!
Коментиран от #47
02:07 17.05.2026
46 джънгъл мюзик
Коментиран от #54
02:08 17.05.2026
47 честен ционист
До коментар #45 от "Победа!":
Те и Украйна бяха първи, ама сега са последни.02:09 17.05.2026
48 Голям
02:12 17.05.2026
49 Страхотна!
Най-голямата в Виена!
Прослави България !
02:14 17.05.2026
50 Топ
До коментар #3 от "Вуйчо":
Вуйчо, вуйчо пак не си в час! Първо място! Ти си роб аз не съм!02:15 17.05.2026
51 Ти си
До коментар #44 от "честен ционист":
Los in Translation !Трябва да се пази коректния тон , няма значение какво се говори в оригинал .....
02:16 17.05.2026
52 Топчо
До коментар #10 от "три по три":
Неее! Българите сме на ПЪРВО мястоКоментиран от #58
02:17 17.05.2026
53 Гошо
До коментар #21 от "ООрана държава":
Първо място! Оняяяяяяя02:18 17.05.2026
54 Про стачка
До коментар #46 от "джънгъл мюзик":
А , ще сменим "Деспасито" ли ? Жалко дълги години беше химн на България според гугъл.02:20 17.05.2026
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Дара
02:20 17.05.2026
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 Али Гатор
До коментар #52 от "Топчо":
Не ние българите а Дара и компания са на първо място! Не се натрисай там където никой не те знае аи още пи-малко те иска.02:23 17.05.2026
59 айдееее
Коментиран от #61
02:23 17.05.2026
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Ти си
До коментар #59 от "айдееее":
Колега , по-горе написах вече , че политиката победи изкуството !В момента гледам критиките за цялото класиране и Дара с "балета" и я разкъсаха!
С мои думи как миже толкова посредственост да получи толкова много точки.......
Коментиран от #65
02:33 17.05.2026
62 ПОЗОР!!!
03:08 17.05.2026
63 ПОЗОР!!!
03:09 17.05.2026
64 Жител на Евротериторията “България”
03:42 17.05.2026
65 МОЛЯ ДА СЕ ИЗНЕСЕ КООООЛКООО
До коментар #61 от "Ти си":
МИЛИОНА НАРОДНА ПАРА ИГОРЯХА ПАК ЗА ИНВЕСТИЦИЯТА В БЕЗСМИСЛЕНА ПЕСЕН И ПОБЕДА....НИТО БАНАНИТЕ ША СТАНАТ ПАК ЕДИН ЛЕВ НИТО ТОКА ПО ДВЕ СТОТИНКИ НИТО БЕНЗИНА ПО 27 СТОТИНКИ.....05:44 17.05.2026
66 ххххх
08:08 17.05.2026
67 така е в живота
До коментар #26 от "Ти си":
А пък аз, най-много харесах Австралия. Но настроението го направи Дара. И хората го оцениха. Пък мизантропите пак се гърчат в русофилистични фобии.10:02 17.05.2026
68 Голям
10:24 17.05.2026
69 Правец
До коментар #14 от "Нашийник":
Пакъ сме първи на обратната класация. Чвстито.......14:47 17.05.2026