Сашо Кадиев стресна мрежата с включване от болницата

5 Юни, 2026 12:59 3 581 34

  • сашо кадиев-
  • водещ-
  • болница-
  • изследване-
  • ямр

Водещият се оплака от силни болки в кръста

Сашо Кадиев стресна мрежата с включване от болницата - 1
Снимка: bTV

Водещият на "Кой да знае" Сашо Кадиев уплаши последователите си в мрежата с кадри от болницата, където е трябвало да си направи сериозни изследвания. Синът на Катето Евро сподели, че е развил проблеми с кръста, които са го принудили да потърси специализирана медицинска помощ. Заради неразположението си той се е подложил на ядрено-магнитен резонанс, за да установи причината за болките.

Кадиев, който скоро ще става баща за втори път, публикува видео непосредствено преди процедурата.

„Това ми е първият ЯМР в живота“, призна водещият с присъщото си чувство за хумор.

След близо половин час в апарата Сашо се прибрал у дома, където го очаквала любимата му Ива, която е в напреднала бременност. Вместо да получи съчувствие за преживяното обаче, водещият се сблъскал с неочаквани опасения.

Бъдещата майка започнала шеговито да се притеснява дали след престоя в апарата той не е станал радиоактивен и дали е безопасно да се доближава до нея.

Засега Сашо Кадиев не е разкрил какви са резултатите от изследването, но феновете му му пожелават всичко да се размине леко и бързо и болките да не го мъчат повече, понеже му предстои много важен период - грижите за бебе.


Поставете оценка:
Оценка 1.9 от 16 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 .....

    18 0 Отговор
    Сашето се е сецнал в кръста.

    Коментиран от #13, #14, #31

  • 2 Да мре

    43 1 Отговор
    Кво ми пука за тия алкохолици. Ако не са албанските шиптери да им плащат участията в помиите, с макя му че умрат от алкохолно натравяне!
  • 3 Павел Пенев

    39 0 Отговор
    От психо болницата ли се е обадил Сашо? Не се притеснявайте,той си е така по рождение.

    Коментиран от #9

  • 4 Хм.....

    26 1 Отговор
    Бих се стреснал само ако ме налети дъртата мераклийка, та бърже ще трябва да се бяга!
  • 5 провинциалист

    35 2 Отговор
    Кадиев винаги стряска с появата си където и да е. Защо въобще се появява някъде?
  • 6 Анонимен

    21 2 Отговор
    Опасен е за околните. След това изследване тотално е облъчен .
  • 7 Иван Грозни

    18 0 Отговор
    Много се уморяват тия хора като копаят по цял ден картофи.Трябва да работят един път седмично, но на същата заплата щото да има пари за лекарства.2374
  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Не бее

    12 0 Отговор

    До коментар #3 от "Павел Пенев":

    ...от АГ болницата...
  • 10 Явно се е претоварил, кога е правил

    12 0 Отговор
    детето и не му е издържал кръста ама то така е и тази работа не е лесна.
  • 11 пфф

    30 0 Отговор
    Евро и Кадиев - новите Слабаков и Шинова. И където ги не сееш, и там никнат
  • 12 наблюдател

    19 1 Отговор
    На маминка умното детенце!

    Коментиран от #15

  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Мнение

    24 2 Отговор

    До коментар #1 от ".....":

    Моля Ви обяснете ми, къв е тоя и защо ни занимават с него???

    Всички българи сме запознати със златните български артисти (Парцалев, Калоянчев, Мутафова, Господинов и мн др), които наистина забавляваха народа ни и го отвличаха от ежедневните проблеми, НО кви са тия като този от статията???
    С кво са известни???
    С кво са заслужили да ни занимават ежедневно с тях???

    То даже "светът на Ванката" с разни смешни скечове, е светлинни години пред бнт, бтв и нова (рачковци, радковци и др подобни лигльовци)!

    ЕХО ТЕЛЕВИЗИИТЕ, КАК ПО-ТОЧНО СЕ ИЗДЪРЖАТЕ, СЛЕД КАТО СТЕ БЕЗИНТЕРЕСНИ НА НАРОДА???
    НПО-ТАТА НА ШОРОШ ЛИ ВИ СУБСИДИРАТ, ЗА ДА РАБОТИТЕ СРЕЩУ СВОИТЕ???
  • 15 Димитриев

    5 0 Отговор

    До коментар #12 от "наблюдател":

    😄 Често използвана фраза!
  • 16 Лост

    10 0 Отговор
    Саше ти какво си мислиш?И ние пушим цигари Кент и ядем бонбонки Тик-Так.
  • 17 Иван

    9 0 Отговор
    Малееее, много ме стресна. Място го
  • 18 Един

    5 0 Отговор
    Саше, уголемяването да не би да дава странични ефекти? Точно мислех и аз да си го направя ...
  • 19 Ицо

    9 1 Отговор
    Гледах негово телевизионно интервю от преди няколко дни. Там той подробно обяснява какъв му е проблема с кръста, но явно авторът не е намерил за необходимо да се поинтересува. Явно е по-лесно да се преписва.
  • 20 газо

    17 0 Отговор
    И кой по дявалите го интересува това!?
  • 21 Аполон

    8 1 Отговор
    И Ко от туй?Тоя помияр е толкова обиден за българската култура,колкото и пукналият Хвалюбен ДилофффЪ и все още живият само възлюбен ГуспудинуфЪ и сегашният гащник министър на културатЪ МиМилошав.Гнуууус.
  • 22 Да не би

    6 0 Отговор
    Да не би болката да е по -надолу, в резултат от пози, препоръчани и попадащи под закрилата на ес?
  • 23 Рангел

    9 1 Отговор
    Така се стреснах,като прочетох за този псевдо акт ьор,водещ и т.н,че веднага отидох да ми леят куршум
  • 24 Ивчето

    8 1 Отговор
    Явно хасковската дива с огромния ханш му е влязла малко по-рязко,а и мама не е била там да контролира процеса
  • 25 ЯСНО!

    8 1 Отговор
    Болките в кръста му, са от безобразното чекнене в ,,Кой да знае",преди да отвори листа с последният въпрос...!
  • 26 Евгени от Алфапласт

    2 0 Отговор
    Любо как е? Оправи ли се човека?

    Коментиран от #28

  • 27 саше мама

    12 1 Отговор
    Бива лигавене и селска първенющина,но този счупи всякакви рекорди
  • 28 Кой е тоя...

    3 0 Отговор

    До коментар #26 от "Евгени от Алфапласт":

    ...Любо...?!
  • 29 Сълзица

    5 0 Отговор
    Ееех дядо, забремени жена си и тe хвана ишиаса а 😂

    Коментиран от #32

  • 30 Измет !

    1 0 Отговор
    -- -- -- -- ---
  • 31 ганю

    1 0 Отговор

    До коментар #1 от ".....":

    болките са му подарък от един южен остров
    така за да не мисли че всичко дето фърчи се яде
    безплатен обяд няма
    идва дявола със сметката....
  • 32 ганю

    2 0 Отговор

    До коментар #29 от "Сълзица":

    така си е ала това е за да може сега
    други мераклии да му помпят жената
    а той да си почива и да не се стяга
    ще го заболи и крака и ръката и където се сетиш
  • 33 Резултатът от прегледа

    1 0 Отговор
    Пациентът е бременен в 28-ма гестационна. Плодът е с ориентировъчно тегло 1000-1200 гр.
  • 34 Този коментар е премахнат от модератор.