Певицата Теди Кацарова направи откровено признание за личния си живот в подкаста „Малки разговори“. Тя разказа за любовта си с чеха Ян, за общите им приключения по света и за житейските уроци, които е получила от своите родители – популярните музиканти Силвия Кацарова и Милчо Кацаров.
Изпълнителката сподели, че голямата любов е дошла в живота ѝ в момент, когато вече е била изгубила надежда да я открие.
„Ян се появи в живота ми, когато вече се бях отказала да търся любовта“, призна Теди.
Днес двамата са щастливи заедно и често показват моменти от съвместния си живот в социалните мрежи. Въпреки че е родом от Чехия, Ян е избрал да живее в България, за да бъде до любимата си.
Теди Кацарова разказа още, че една от най-големите им страсти са пътешествията. Двойката обича да открива нови места, традиции и култури, а едно от последните им незабравими преживявания е било в Тайланд.
Освен за любовта, певицата говори и за своето детство, израснало в семейство на легендарни за България музиканти. По думите ѝ най-важният урок, който е получила от родителите си, е да остане земна и да не позволява на успеха да я промени.
„Човек не трябва да се взима твърде насериозно“, смята Теди Кацарова.
Певицата призна още, че още от ранна възраст е знаела, че музиката ще бъде нейният път и никога не се е колебала какво иска да прави в живота си.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ТОЗИ ЯНЧО Е ГОЛЯМ КЪСМЕТЛИЯ
13:43 05.06.2026
2 Сила
Особености на етноса ....
Беше я пробутал на некъв с 40 години по дърт да му цица мангизите ...
13:50 05.06.2026
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Голяма новина
Тя и майка й - пчеличка!
14:02 05.06.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 От Варна
14:18 05.06.2026
8 Лелеее,
14:32 05.06.2026
9 Анджо
14:35 05.06.2026
10 опала
14:39 05.06.2026
11 БАРС
До коментар #6 от "Сила":
АБЕ МУЖИК ПУТ.СИ Е НЕЙНА И НА КОГО СИ ИСКА ЩЕ Я ДАДЕ КАКТО И ЖИВОТЪТ И СИ Е ЛИЧНО НЕИН .ТОВА ЧЕ НЯМА ДЕЦА ТО СИ Е БОЖА РАБОТА.ПО ПАСПОРТ СИ Е ЧИСТА БЪЛГАРКА.НЕКА ДА СА ЩАСЛИВИ И ДВАМАТА.14:48 05.06.2026
12 Айше
Изпадам в депресия и аз, понеже любовта на живота ми са парите.
14:50 05.06.2026
13 Тома
15:29 05.06.2026
14 И нас какво ни топли
Какъв е смисълът от тази “новина”?
16:15 05.06.2026
15 ха ха
До коментар #3 от "Един":
Какво работи Ян та само пътеществат?Той ако имаше пари нямаше да е с Теди,а щом е избрал и да живее в България вместо в Чехия значи ги издържа втория съпруг милионер на мама Силвия.16:33 05.06.2026
16 123
17:27 05.06.2026
17 Кацар Тедиев
19:50 05.06.2026