Филип Буков беше изненадан особено неприятно от крадци в София. Актьорът даде воля на яда си в социалните мрежи с видео, в което сподели, че каската на мотора му е била открадната.
„Някой ... ми е откраднал каската на мотора. Ако на нея пише „Sorry, girls, I'm gay“, да знаете, че е моята“, каза в типичния си стил Филип Буков очевидно раздразнен, но и с доза хумор.
Филип Буков е известен с любовта си към моторите, макар из столицата да се придвижва с удобен мотопед, и често споделя кадри от своите пътувания из София. Нееднократно е признавал, че предпочита две колела пред четири, особено когато трябва да се справя с натоварения столичен трафик.
Актьорът дори често се шегува с колегата си Юлиан Вергов за моторджийски състезания, а феновете му добре знаят, че моторът е сред големите му страсти извън снимачната площадка.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Сталин
Коментиран от #7
12:37 25.06.2026
2 Хейт
12:40 25.06.2026
3 Злоба
Коментиран от #10
12:40 25.06.2026
4 Сори
13:01 25.06.2026
5 Иво
Коментиран от #9
13:52 25.06.2026
6 Мдаааа
14:24 25.06.2026
7 Разбирач
До коментар #1 от "Сталин":
Е няма да я върне, щото друг такъв му я е свил. Специално за нея е отишъл14:40 25.06.2026
8 Възраждане
14:41 25.06.2026
9 Папи
До коментар #5 от "Иво":
Само прилича ли?14:42 25.06.2026
10 ЛГБТИ+
До коментар #3 от "Злоба":
Или да се наведе и ще си я изработи14:42 25.06.2026