Николаос Цитиридис защити новото си предаване „Смарт фейс“, след като в социалните мрежи се появиха обвинения, че спечелените 10 000 евро в шоуто са били предварително нагласени.
Повод за коментарите стана един от последните епизод на предаването, в който случайна минувачка на име Михаела си тръгна с голямата награда от 10 000 евро. Малко след излъчването зрители започнаха да твърдят, че подобна печалба е невъзможна и че всичко е било режисирано. За отговора на последния въпрос Михаела попадна на социолога Първан Симеонов, който ѝ помогна.
Водещият обаче категорично отхвърли тези обвинения.
„Много хора започнаха да говорят, че всичко е нагласено, но ние наистина дадохме 10 000 евро на случаен минувач от улицата“, заяви Цитиридис. Той подчерта, че продукцията няма причина да манипулира играта, а за коректността на процеса гарантират независими експерти.
„На хейтърите мога да кажа, че социологът Първан Симеонов няма да рискува кариерата си, за да участва в предаване на улицата. Всичко е истинско, няма нищо нагласено“, каза още водещият.
Изказването му идва на фона на продължаващите дискусии около формата, който още с първите си епизоди предизвика сериозен интерес сред зрителите. Голямата печалба от 10 000 евро обаче раздели аудиторията – докато едни поздравиха късметлийката Михаела, други поставиха под съмнение автентичността на случилото се.
От екипа на предаването са категорични, че играта се провежда при пълна прозрачност и че всички награди се изплащат реално на участниците.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Сталин
16:01 25.06.2026
2 Мимчят
16:02 25.06.2026
3 Дориана
16:03 25.06.2026
4 Господи
16:06 25.06.2026
5 Един
16:09 25.06.2026
6 Мдаа
Коментиран от #9
16:18 25.06.2026
7 На грък
Нагласено е!
Както е нагласено, в « сделка или не» нито веднъж не се паднаха 50000€, защо ли?
16:25 25.06.2026
8 665
Но не се случва. По сценарий е и нагласено отвсякъде !
16:30 25.06.2026
9 Дориана
До коментар #6 от "Мдаа":
Да точно за това шоуто е абсолютно глупаво В него няма никакъв смисъл по-скоро противопоставя един участник , който печели на всички други, които отговарят " с пръст в уста" Пълна скръб. Човек не знае да се смее.ли, или да плаче. И да, защо не дадат парите за някоя смислена кауза толкова деца чакат финансова помощ, а те тръгнали да ги раздават на сульо и пульо .16:42 25.06.2026
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Друг тъпак
16:56 25.06.2026
12 Ала бала
16:57 25.06.2026
13 тото 41
17:00 25.06.2026
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Гост
17:06 25.06.2026
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Гост
17:29 25.06.2026
18 ДАСКАЛ ГЕНЧО
От отдавна не е имало толкова слабо предаване на Нова. Явно паричките за закупуване на западни предавания са свършили или намалели. Водещи също го реанимират. Беше минал в забвение и сега се напъва за да блесне. Въпросите които задават в някой случай са за хора завършили първо отделение. Не ми е ясно гостите във втората час каква функция изпълняват. Но обикновено това са търсещи популярност хора.
ВЪОБЩЕ ПРЕДАВАНЕ ЗА РЕКЛАМА НА ИЗЛЕЗЛИ ОТ ЕКРАНА ЛИЧНОСТИ, ЖЕЛАЕЩИ ДА ГИ ВИДИМ ЧЕ СА ЖИВИ.
17:41 25.06.2026