2 Юни, 2015 00:06 1 296 0

Съпрузите, които са финансово зависими от жените си, изневеряват по-често

  • съпрузи-
  • изневяра-
  • изследване-
  • печелят-
  • доход-
  • финансово зависими-
  • женени

Съпругите, които печелят повече, са по-отдадени на партньорите си

Съпрузите, които са финансово зависими от жените си, е по-вероятно да изневерят на половинките си, пише „Дейли мейл”.

Докато жените работят усилено, за да удовлетворят желанията на мъжете си, се предполага, че те им се отблагодарят по някакъв начин. Истината, обаче, боли!

Колкото по-голяма е разликата в доходите на партньорите, толкова се увеличава и вероятността от извънбрачна връзка от страна на мъжете.

Проучването е направено в Съединените американски щати, като в него са участвали 2750 женени двойки.

Интересен е фактът, че трудолюбивите жени, които изкарват повече от мъжете си, биха направили всичко възможно, за да запазят брака си и да останат верни на съпрузите.

Най-верни и отдадени са съпругите, който печелят 100% от семейния бюджет.

При мъжете ситуацията е следната – тези, които печелят 70% от бюджета, е по-малко вероятно да изневерят. 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА