15 Септември, 2016 01:45 5 898 1

Арестуваха майка и син, били любовници

  • майка-
  • син-
  • сащ-
  • кръвосмешение-
  • калъп

Мъжът живеел с жена си и майка си в град Ашвил

Арестуваха майка и син, били любовници - 1

44-годишна жена и нейният 25-годишен син са били арестувани в американския щат Северна Каролина, тъй като се твърди, че са имали полов контакт помежду си, пише "Citizen-Times".

Срещу майката са повдигнати и още обвинения за неприлични волности с деца, устни заплахи и непристойно поведение в нетрезво състояние.

Оправданието на прегрешилата е, че "синът ѝ бил прекалено хубав, за да му устои".

В Северна Каролина кръвосмешението е наказуемо с от 10 до 41 месеца затвор.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 майка

    1 0 Отговор
    Изтрещяла ненормалница свьршиха се мьжете та посегнала на сина си такава като нея публично да я линчуват а не в затвор да стои и какво ще се промени след 10 или 41 месеца ама и тоя син да легне с майка си крушката не пада по далеч от дьрвото пфу у гнусотия