10 Август, 2017 10:18 32 674 28

Нова мода - селфи на женска гърда във форма на сърце (СНИМКИ)

  • селфи-
  • снимка-
  • гърда-
  • сърце


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 ХЪБ

    87 18 Отговор
    Офффф, .ахти побърканите куч** ... Срамота за целият женски вид. Как само простотии са им в главите, не знам.
  • 2 ХоЙ

    53 7 Отговор
    Че и толкова грозно... снимали си "израстъка". Ами който няма циц*, кво прави - дескриминация :)))
    Остава и мъжете да започнат да позират с едноокия :D
    Оп, чакай, не сме на толкова ниско еволюционно ниво - нямаме какво да доказваме. ;)
  • 3 Радо

    43 3 Отговор
    Аз са изпринадеях за селфита с катеричките рунтавелки.

    Коментиран от #6

  • 4 Morgoth

    50 3 Отговор
    На която са и твърде малки, че да заемат формата на сърце и се разрешава да заемат свободна форма :)
  • 5 Ттттттт

    40 2 Отговор
    Значи мойта булка е с огромно сърце..
  • 6 АНОНИМЕН

    19 4 Отговор

    До коментар #3 от "Радо":

    БРАВО....И АЗ ТАКА...
  • 7 СИГОБАРА ИГОТОЧИ

    37 2 Отговор
    СЕЛФИ С КАТЕРИЧКИТЕ.....ООХХХХ.....
  • 8 Div selyanin

    39 1 Отговор
    На село пък имаме мода м.ди в форма на сърце
  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 гощо

    30 4 Отговор
    Изкукала работа!!! Взема си снимам к..а каро стрела пробила подобно сърце?!?!?
  • 11 rusensata sekciq

    21 3 Отговор
    тъпоооо , аз на моите селфита освен сърцето добавям и стрела
  • 12 Ф 03

    28 2 Отговор
    Вени коя е твоята
  • 13 Ник

    36 3 Отговор
    - А после говорят, че това не било козунаците на майка му и трябвало да сме по- нежни с ц.ците им!

    - Ми я гледайте как ги мачкат те?
  • 14 f03

    22 2 Отговор
    Вени на коя снимка е твоята
  • 15 Топчо

    19 3 Отговор
    Остава китайците в отговор да си постнат топките хванати в шепи с форма на 💓, ама обърнато и космато...изпушляци
  • 16 БИДОНА

    20 2 Отговор
    аз предлагам снимки с формата на печени чушки и прани чорапи
  • 17 DUN

    6 3 Отговор
    Джанката от първа снимка(и още некои под нея) -защо не си знаят от коя страна е сърцето???
    Или за тая нова простотия се ползва по-голямата ц.ца(деснячки/левичарки)??!
  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 20 Марче

    6 3 Отговор

    До коментар #19 от "Мара":

    Аааа... и Четат...
  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 Донке Мъри

    4 0 Отговор

    До коментар #21 от "Тъпкала донка суджуци":

    Тоааа пЪ..Мини на мъже ,шЪ са алкохолизираш...😃
  • 23 Mariec

    7 2 Отговор
    Свободияяяяяяяя,с какви глупости се занимават хората
  • 24 Toma iliev

    3 1 Отговор
    Vece se cudat kakvo da napravqt za da sa interesni
  • 25 Зелено човече

    7 4 Отговор
    Да си снимат каквото искат. Има толкова много проблеми по света, а медиите ни занимават с това коя как си снимала ц.ците. Като има кой да гледа такива снимки и да ги харесва докато си лъска бастуна, ще има и кой да се снима
  • 26 181

    5 0 Отговор
    Само не мога да се сетя как това е "слефи" като и двете ръце на въпросната ковра са заети!? Или викате, че ползва стойка и таймер или вече просто на всяка снимка й се вика "селфи"!?!!
  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Милко

    3 1 Отговор
    Ще им ям....сърцата на тия сърцати девойки ;) !