-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 КАТ
Коментиран от #18
18:29 31.10.2017
2 Morgoth
18:29 31.10.2017
3 ххх
"Респект" към всички мъже и жени драйвъри на бе ен ве @--%#&
18:36 31.10.2017
4 Нэтгэжкфвн
18:49 31.10.2017
5 Гост
18:51 31.10.2017
6 йхммм
19:10 31.10.2017
7 1:2
19:11 31.10.2017
8 Bobs
19:43 31.10.2017
9 гост
това е пълен олигуфрен .свидетелството спешно да се отнеме и да се повдигне обвинение .тя еобществено опасна.
да си видят нивото всички които им дават изпити на тия.преднея може да е неговото дете
19:56 31.10.2017
10 Марио
19:59 31.10.2017
11 onq s konq
20:14 31.10.2017
12 Бат Мишо
В МОМЕНТА гледате на клипа НАЙ ОПАСНАТА категория шофъори
нахакани ,гримиращи се кифли,гледащи ай фон 17 ката си и фейса
вътре.тас категория водачи прави и най много ПТП и убийства на пътя
но щото си плаща глобите или в натура няма медиен шум срещу тях
имам над 2000 000 км като шофъор куриер вервайте ми
20:46 31.10.2017
13 Спиро
Очевидно, "колата е паркирана на място и всичко е наред":))))
21:23 31.10.2017
14 Vasik Atanasova
прицели се и си паркира където иска
този черен шавролет и беше паркирал на нейното място
браво яки коли са БМВ та та нищо му няма
НО АЗ ОТ КОГА ТРЪБЯ ЧЕ ЖЕНИТЕ НЕ ТРЯБВА ДА КАРАТ
КОЙ БЕЗМОЗЪЧЕН МЪЖ ДАЛ ТОВА БМВ НА ЖЕНА НЕУМЕЕЩА ДА КАРА
И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО КАК Е ВЗЕЛА КНИЖКА ТАЗИ КИФЛА
утре човек ще убие
21:42 31.10.2017
15 Гост
21:54 31.10.2017
16 и бог не може да помогне
22:07 31.10.2017
17 Л К
Коментиран от #34
22:18 31.10.2017
18 Гошо
До коментар #1 от "КАТ":
Мен повече ме е страх, че карам по едни и същи улици заедно с пияници, състезатели и хора със селски манталитет, отколкото от жени, които не могат да паркират. За съжаление мъжете сме убийците на пътя в огромна част от случаите.Коментиран от #23
22:19 31.10.2017
19 ГОСТ
22:27 31.10.2017
20 ДДД
просто марката го изисква
ако не отговаряш на изискванията
не може да караш тази марка
22:32 31.10.2017
21 Himler
23:10 31.10.2017
22 Хомофоб
02:18 01.11.2017
23 КАТ
До коментар #18 от "Гошо":
Виждам,че повечето хора не мислят,като Вас!Само си представете,щом паркира така,ако това въобще е паркиране и Вие минавахте пред блъснатия автомобил,дали нямаше да промени мисленето ви и какви са останалите умения на това чудо невиждано зад волана-убиец!06:16 01.11.2017
24 Spec b
Коментиран от #44
08:19 01.11.2017
25 Мара
10:07 01.11.2017
26 газо
11:14 01.11.2017
27 148
11:23 01.11.2017
28 Луи дьо Фюнес
Коментиран от #29
13:18 01.11.2017
29 Луи дьо Фюнес
До коментар #28 от "Луи дьо Фюнес":
Паркирането е най малкия проблем! Защо се отвличате в несъществени неща! Проблема е в липсата на мозък?!? Всички опити да бъде доставен с пенис, се оказаха неуспешни! Търся ветеринарни за решаване на проблема! Заплащането е над средната работна заплата! Не е зависимо от осигуряваните от държавата, средства, за научни изследвания!13:23 01.11.2017
30 Гост
13:38 01.11.2017
31 Бггббг
Трябва да се направи нещо, почти никои не говори за това а е факт. Искам да се публикуват подобни статии а не от повечето безсмислени които се качват
13:57 01.11.2017
32 незнайко
Коментиран от #38
15:07 01.11.2017
33 hmhmhm
15:11 01.11.2017
34 123
До коментар #17 от "Л К":
Да,ама ако не платиш ще вземеш книжка утре!Ще ти скъсат нервите.
15:11 01.11.2017
35 Бай Шиле
Коментиран от #42
16:50 01.11.2017
36 Исак
18:38 01.11.2017
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Марио
До коментар #32 от "незнайко":
Това че сте некадърни не значи,че автоматичните скорости е проблема.Мога да ти кажа,че е много по приятно отколкото да те заболи ръката да ръчка цял ден скоростния лост на ръчната.14:04 02.11.2017
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Empty
13:46 06.11.2017
41 Пенчо
17:23 06.11.2017
42 ДонПачо
До коментар #35 от "Бай Шиле":
Ти първо слез от каруцата и тогава прави коментари за марките коли и техните шофьори06:51 07.11.2017
43 хаха
20:30 09.11.2017
44 Подкрепям
До коментар #24 от "Spec b":
с две ръце22:34 09.11.2017
45 Баба Яга
Жалко за шевролета!
Впрочем дамичката е потвърждение на научното откритие: може да се живее и без мозък!
16:03 10.11.2017