2 Ноември, 2017 12:22 9 422 12

Деси Фотосесията направи изумително разкритие за себе си

  • деси фотосесията-
  • деси димитрова-
  • плеймейтка-
  • модел-
  • библиотека-
  • деня на будителите-
  • чете-
  • столична библиотека

Плеймейтката посрещна Деня на будителите в библиотека


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Свободен

    55 0 Отговор
    Някога може да е била хубава, но с тези силикони и пластични операции е заприличала на вампир. Ебаси грозотията. Колко трябва да си "умен", за да ликвидираш собственото си тяло и лице? А на проститутките явно вече им викат 'плеймейт', много модерно!
    Живеем в е.аси сбъркания свят - хубавите момичета учат, работят, живеят нормален живот, а грозотиите и вампирите станаха модели, надпреварвайки се коя ще се обезобрази повече. Пластичен хирург да си в днешно време, сигурно са милионери - сума ти пачаври плащат хиляди левове, изкарани с проституция, за да заприличат на граф Дракула.
    И нормално тази книга да й е любима, такива като нея във въпросната държава ги убиват с камъни.
  • 2 656

    43 0 Отговор
    Ужас майко ужас
  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 Радо

    33 0 Отговор
    Стабилна е!!!!... кон да и го натика и не помръдва!!!
  • 5 nqkoi

    25 2 Отговор
    Какъв УРУД! Ама да си кажа честно няма да и откажа, ако ме покани на разходка с екстри:)
  • 6 Анонимен

    26 0 Отговор
    Ааа, аз си помислих, че си е признала, че допреди година-две е била мъж...
  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 Николай

    18 0 Отговор
    Поредна важна информация за обществото! Деси(к..рвата) може да вземе и книга да напише скоро
  • 9 Доколенков

    7 3 Отговор
    Грозноватичка е ама ще я кюскам като биче червено наметало
  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 Шаран БГ

    0 0 Отговор
    Косата и е много хубава.......