24 Ноември, 2017 16:09 6 327 12

Топ 7 на най-страшните миски в България (СНИМКИ)

  • мис българия-
  • мис силикон-
  • мис джуки


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 смок

    49 2 Отговор
    Каквато държавата, такива и миските
  • 2 Пепелянка

    20 2 Отговор
    Държава няма, те миските гледат!
  • 3 К.К.

    29 0 Отговор
    Каква пластика, като дялани с тесла в дърводелска работилница са, сигурно тая нощ само кошмари от други цивилизации ще сънувам.
  • 4 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 сойкаПрисмехулка

    23 1 Отговор
    Попринцип красотата е субективно понятие и всеки има различни критерии. В България проблема е, че не се цени интелигентността и естествената красота, а вместо това се харесва пошлото, изкуственото, перверзното и извратеното. За това няма какво да се чудите на миските. Повечето изглеждат, като порно актриси. Мигли, екстейшъни, гриви, нокти, джуки, гърди и какво ли още не, всичко е изкуствено. Всичко е огромно, несъразмерно и неестествено, далеч от нормалните критерии за красота. Нашляпани са с толкова много грим, който да прикрива недостатъците им, че бихте могли да го изстържете с шпакла от лицата им. Те всъщност все едно нямат лица, а са с някакви маски. Маски, които изразяват нахалство, перверзност и извратеност. И въпреки, че са с маски, то те пак са си грозни, защото един красив човек няма да си причини всичко това. Не случайно се уголемяват устни и се правят муцки, с което хората да си правят подсъзнателни асоциации за уменията нa въпросните "принцеси" в оралните упражнения. С уголемяването на гърдите пък си избиват комплекси. Всичко е толкова цинично и жалко...
  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 Дедо Поп

    11 0 Отговор
    Опазил ни е Бог.Hallowen мина.Вещиците закъснели.
  • 9 Алфа Ромео

    6 0 Отговор
    Възможно най-лошия избор са всичките, срамота, толкова красиви и естествени българки има!

    Коментиран от #10

  • 10 Има

    3 0 Отговор

    До коментар #9 от "Алфа Ромео":

    Но, имат и мозък, затова няма ги видим по конкурси.
  • 11 Диди

    3 0 Отговор
    Всички са от клубът на Франкенщайн.
  • 12 Белийса

    0 0 Отговор
    Никога не съм разбирала защо си правят операциите при български хирурзи. Това е най-голямата анти реклама на уменията им. Погледнете какво правят с пациентите си. Че това е подсъдно! Винаги съм знаела, че Енчев е некадърник и ги прави всички еднакви като гротескни карикатури от някой евтин вестник, но след като видях жена му, се изплаших и то сериозно. Тази жена е ужасяваща. При това е омъжена за пластичен хирург. Не искам дори да си представям колко са били грозни преди тези псевдо подобрения. За бога, та те сега са отвъд грозни, те са страшни. Те са ужасяващи и потресаващи.