28 Ноември, 2017 12:38 6 413 14

Тя живее в златна клетка, защото е прокълната да бъде красива (СНИМКИ)

  • русия-
  • красота-
  • златна клетка-
  • анжелика-
  • кукла барби-
  • принцеса-
  • грижи

Заради зашеметяващата си външност младата рускиня почти не напуска дома си


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 вижся

    8 22 Отговор
    да гледат родителите и как и се изреждат 5ма и на нея и харесва... това би било забавно
  • 2 хах

    7 6 Отговор
    глупости , и защо и е специален режим като няма кой да я види като няма да има гадже и да се ожени , да си маа водка и краставички и това е , златна клетка ХАХАХА
  • 3 Бай Ставри

    26 4 Отговор
    Момичето има нужда от мъж като нивата от дъжд.
  • 4 гларус

    11 4 Отговор
    как се чустват нашите плеиметки ??
  • 5 112

    23 3 Отговор
    Симпатяга е, но чак пък неземна хубост е силно преувеличено.
  • 6 Къню

    13 1 Отговор
    Приказна е, но има нещо неистинско - миглите!
  • 7 Радо

    9 0 Отговор
    И тоя бюст отде го отпра на тва крехкото боденце, дано да е истински все пак - искрено се надявам!!
  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Morgoth

    4 0 Отговор
    Айде, айде, направо се разплаках! Момичето яко се поддържа със спорт и хранителен режим за да изглежда така и след това бреме било. Да се облече по-семпло и ще прикрие половината от това. Знаете ли колко красота се крие под зимните дрехи на много други природно надарени млади момичета, които обаче не са модели, не се кипрят по страниците на модни списания, а мама и тати нямат толкова пари и не ги държат вързани в къщи? Ако тази изобщо има някакъв проблем то това са родителите и. Ако пък толкова иска да не е красива да смени режима - 10 кила отгоре и много бързо ще изпадне от класацията.
  • 12 фонзи

    0 2 Отговор
    На бас че си мечтае и сънува всяка вечер милион пе.еси
  • 13 The TRAPPER

    1 0 Отговор
    Зайченцето бяяяло , цял ден си играааало , в близката горииичка със една....... и т.н.
  • 14 Кака Гинка

    2 0 Отговор
    Момичето е много красиво,но като гледам - скалпелът на добър пластичен хирург доста е допринесъл за неземната хубост.А родителите ѝ явно добре осребряват тази красота и за това я държат изолирана и на инфантилно ниво, щом на 26 години се лови на приказките за "Торбалан" и седи затворена в къщи.Тъжно наистина...