5 Април, 2018 13:52, обновена 5 Април, 2018 14:01 4 741 7

Николета за гола на Роналдо: Коя жена не обича на задна... ножица?

• гол-
  • задна ножица-
  • ювентус-
  • реал мадрид

Николета Лозанова полудя след красивия гол на Кристиано Роналдо във вратата на Ювентус в четвъртфинален мач от Шампионската лига.

Футболните фенове станаха свидетели на това как португалецът вкара със задна ножица за 2:0 в 64-ата минута на срещата. Това беше второто му попадение в мача, след като откри резултата още в 3-ата минута. Марсело оформи крайния успех на Реал (Мадрид).

След гола на Роналдо със задна ножица и последвалите аплодисменти от трибуните на „Алианц Стейдиъм“ в Торино, дори най-запалените фенове на „старата госпожа“ ръкопляскаха на майстрорското изпълнение.

Това провокира Николета Лозанова да напише в социалните мрежи като истинска футболна съпруга: „...Така де, ще ръкопляскат, коя „госпожа“ не обича на Задна... ножица?“ (запазено е оригиналното изписване на плеймейтката без редакторска намеса).

Интересното е, че преди няколко години се шушукаше, че Кристиано Роналдо и Николета са провели интимна среща в един от мадридските хотели.