-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Gaykaputa
Коментиран от #8, #14
16:11 16.12.2019
2 Де'т се вика
Коментиран от #5
16:11 16.12.2019
3 Последния софиянец
16:14 16.12.2019
4 Хаджи хаджи Българин
Коментиран от #32
16:14 16.12.2019
5 дай, дай...
До коментар #2 от "Де'т се вика":
...и две тъщи хаха !Коментиран от #34
16:15 16.12.2019
6 Анти милиционер
16:23 16.12.2019
7 Афтора...
16:23 16.12.2019
8 МП4
До коментар #1 от "Gaykaputa":
Червената със сигурност16:24 16.12.2019
9 Рошко
16:30 16.12.2019
10 Сергей Владимирович Безкуров
16:34 16.12.2019
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 вес
16:35 16.12.2019
13 Муньо
16:39 16.12.2019
14 Байчо
До коментар #1 от "Gaykaputa":
По принцип червенокосата но както се казва и двете дедо попе, макар че има и една дръжка бонус към тях ;)16:39 16.12.2019
15 Ицо
16:47 16.12.2019
16 Алфа Вълкът
Коментиран от #38
16:52 16.12.2019
17 Японеца
16:52 16.12.2019
18 Госта
16:59 16.12.2019
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Кочат
17:01 16.12.2019
21 СКАПАНА ДЪРЖАВА
17:03 16.12.2019
22 Не му завиждам особено
17:12 16.12.2019
23 бай Симо
17:18 16.12.2019
24 Радо
17:19 16.12.2019
25 бай Симо
17:19 16.12.2019
26 Град Оряхово
До коментар #11 от "ГРАД КОЗЛОДУЙ":
Обичам Деси санитарката от Лом.17:22 16.12.2019
27 ГОСТ
Коментиран от #41
17:28 16.12.2019
28 Гост
КАТО МОЖЕ ГО ПРАВИ!
17:39 16.12.2019
29 Age
В общества, в които нямат Господ и вярват на първия срещнат, се нарича полиамория.
17:49 16.12.2019
30 ЪРП
А, СЕГА ОСВЕН РАЗВРАТ ,ПРОПАГАНДИРАТЕ И "ДВИЖЕНИЕ" НА ПУШЕНЕТО НА МАРИХУАНА nurses 420 !!!???
ШШШ, АЛОУУУ?????
17:50 16.12.2019
31 Reptile
17:59 16.12.2019
32 Маркетинг
До коментар #4 от "Хаджи хаджи Българин":
Търсенето, обуславя предлагането. При житейска философия "Яж, пий и си носи новите дрехи", какво по-интересно от пропагандата на "новите" и "различни" "постижения"18:10 16.12.2019
33 Лезбиец
Коментиран от #36
18:49 16.12.2019
34 Бай Тоз
До коментар #5 от "дай, дай...":
Абе ей,тез моми са млади,майките им(демек тъщите) също,тъка че не го мисли тоя пич!18:56 16.12.2019
35 Консерватор
21:23 16.12.2019
36 Orthodox
До коментар #33 от "Лезбиец":
Ами то си е казано - когато се изпразнят храмовете, се напълват затворите и болниците.21:52 16.12.2019
37 Caci
23:04 16.12.2019
38 МАГАРЕ
До коментар #16 от "Алфа Вълкът":
Хората ти казват да се спреш,но ти не спираш да се излагаш23:05 16.12.2019
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Чичо ви Гошо
23:35 16.12.2019
41 Диди
До коментар #27 от "ГОСТ":
За какъв господ пишеш? Ти си от тези,които всяка неделя ходят на църква?23:53 16.12.2019
42 Диди
23:55 16.12.2019
43 ХХХ
00:14 17.12.2019
44 Тоя
08:08 17.12.2019
45 s7un7
08:30 17.12.2019
46 Табаков
09:01 17.12.2019
47 Пожарен шланг
09:41 17.12.2019
48 ИВАН
10:13 17.12.2019
49 laoban
10:33 17.12.2019
50 китайче
11:45 17.12.2019
51 Ivan S
13:21 17.12.2019
52 vasik atanasova
лезбийките не дават да ги пипнеш ако си мъж
подскачат като ударени от ток
15:39 17.12.2019
53 Завистлия
15:49 17.12.2019
54 Уххххх
15:52 17.12.2019
55 Фикрет Ага
16:10 17.12.2019
56 Дедо1
17:45 17.12.2019
57 Този коментар е премахнат от модератор.