19 Декември, 2019 12:33 5 344 36

Предлагат пайнерка да заеме мястото на Мис България

  • мис българия-
  • пайнер-
  • радинела чушева-
  • ивета костова-
  • певица

Настоящата Мис България е една от най-критикуваните и обсъждани миски у нас


Поставете оценка:
Оценка 4.3 от 12 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Рошко

    57 0 Отговор
    Не знам коя е, ама с тая вляво мисля да си плаша децата с нея

    Коментиран от #12, #14

  • 2 Бай ганю

    35 0 Отговор
    Оня ден нали търсих зомбита за някакъв филм, ей ти бинго нашата мис е тамън за баш зомби
  • 3 месара

    28 0 Отговор
    махнете тая снимка на "най красивата и умна" българка!
  • 4 Аууу

    24 0 Отговор
    Че урунгел
  • 5 Шабиха

    12 22 Отговор
    И двете са селски пръчки. Ама много селски.
  • 6 Ал та фанах Атаопънах

    29 0 Отговор
    Тоя хубавец е мис България? Еми кво да се прави, 2019-та е.
  • 7 мани мани

    15 9 Отговор
    тия двете дали мога ги мина с 5лв. :)
  • 8 Горо

    16 8 Отговор
    Ивета Костова е наистина хубаво момиче, но за съжаление не е успяла и тя да се опази от всеобщата зараза сред по-младите граждани у нас - чалгата. Но аз бих казал, че най-добрата кандидатура за званието "Мис България" е синоптичката на БТВ Натали Трифонова.

    Коментиран от #20

  • 9 Иванчо l-ви

    25 0 Отговор
    Абе хора !!! Не качвайте такива снимки може някое дете да ги види. Сложете поне 18+....
    Аз не бях я виждал до сега но всичко което съм чул за новата Мис е нищо в сравнение с това нещо на снимката. УЖАС !!!
  • 10 Иванчо l-ви

    27 0 Отговор
    Във Варненският зоопарк имаме много по-достойни маймуни за титлата Мис България.
  • 11 МВР

    25 0 Отговор
    УЖАС ! казал Стивън Кинг и спрял д гледа награждаването на Мис България.
  • 12 Цаца (ама от едрата)

    7 1 Отговор

    До коментар #1 от "Рошко":

    Хаха ТОРБАЛАН
  • 13 Домакин

    26 0 Отговор
    Мис България не трябва ли да е жена?

    Коментиран от #15

  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 Хахахаха

    20 1 Отговор

    До коментар #13 от "Домакин":

    Мне. Това ще е дискриминация. С какво жените са по-достойни от нас мъжете за титлата Мис БГ ?!?
  • 16 Гениколог

    10 2 Отговор
    Супер. Дай да смениме Кака пОтка с Кака фУтка.
    Красотата на една жена не е само в лицето и тялото. Тя е най-вече в ума и излъчването.
    Тия и двете имат излъчване тип "Няяям акъл за пет пари". Акъла им инак не го знам колко .

    Коментиран от #18

  • 17 Гост

    11 2 Отговор
    Пайнерките по дефолт са си яко миски. Винаги са били по-яки от много от коронясаните бегемоти.
  • 18 Гост

    10 0 Отговор

    До коментар #16 от "Гениколог":

    Някак си не ме убеди, че си ги избираш по акъл, докторе. А конкурсите са за красота. За акъл си има олимпиади по математика.
  • 19 Излъчвателя

    7 4 Отговор
    И двете имат излъване на куха лайка. Първата повече.
  • 20 Гост

    12 1 Отговор

    До коментар #8 от "Горо":

    Ма тя скоро ще се казва Нататлъ Трифотлъ.
  • 21 роро

    21 2 Отговор
    пайнерчето е хубаво момиче, но за съжаление, подозирам, че няма да е за дълго. Познавайки "традициите" в тази фирма скоро ще я накарат да се напомпи в гърдите , да си намери богат "Спонсор", ако вече не го е направила... От там нататък пътят е само надолу - до опушените кръчми с пияни чутри, в които ще я карат да друса чалга по масите
  • 22 Те са селски пръчки..

    1 3 Отговор
    Ама млади и слаби, не,, хипопотами,,...!
  • 23 Пред Злата свинята

    0 2 Отговор
    Предпочитам нея да гледам...!
  • 24 Петко

    20 0 Отговор
    Ебахти корумпирана и шуробаджанашска държавица , та и един конкурс за красота не може да премине честно и почтено!
  • 25 Познавач

    12 0 Отговор
    Ама наистина изглежда зле.Личи си че е била опитно зайче на сума ти начинаещи пластични хирурзи.Ако си публикува снимка от преди пластичните операции със сигурност ще бъде по- малко плашеща.
  • 26 Кико

    7 0 Отговор
    Мамо, мамо ма, ще ме изяде този Вълк. Заведи ме далеч от него, моля те!
  • 27 СПЕЦИАЛИСТ

    16 0 Отговор
    КАКВА Е ТАЯ ЗУРЛИЧКА ПРИЛИЧА НА РАЗПРАН ГЪЗ, И ТОВА ЩЕ ГО СЛАГАТЕ ЗА ЛИЦЕТО НА БЪЛГАРИЯ ,ЗА ДА ВИДЯТ ХОРАТА КАКЪВ СМУКАЧ С ФИЗИОНОМИЯ НА ПРОФАН Е ИЗБАЛО БГ ЖУРИТО
  • 28 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 29 Балу

    1 0 Отговор
    А,ред е на грешната Андреа с големите...амбиции. Натам върви стандарта.
  • 30 елза парини

    4 0 Отговор
    що трябва да е жена не може ли травестит да си изберем предлагам ви мойта ганиела всички ще сте доволни
  • 31 Табаков

    0 1 Отговор
    21-годишната Ивета е рядко срещан вид. МА ДА! ТАКЪВ ВИД СЕ СРЕЩА САМО ПО СЕВЕРНИТЕ ЧАСТИ НА ЕВРОПА.В Санкт Петербург. Какво авторско прозрение само!

    Коментиран от #33

  • 32 Age

    0 0 Отговор
    Защо не, много по-добре ще е от настоящата Мис България.
  • 33 Age

    0 1 Отговор

    До коментар #31 от "Табаков":

    В БГ, глупако, В БГ тя е от малцината без пластични операции.
  • 34 Лютата

    2 0 Отговор
    Ега ти изрода
  • 35 предлагам

    3 0 Отговор
    да изберем мис анджелина джамбазки
  • 36 Този коментар е премахнат от модератор.