Сватбени камбани ще бият много скоро за Тифани Тръмп, най-малката дъщеря на Доналд Тръмп. Тифани обяви годежа си с Майкъл Булос в последния ден на баща ѝ като президент на САЩ.
Вероятно този момент не е случаен. Възможно е по този начин най-малката дъщеря Тръмп да се е надявала да отклони вниманието от политическите събития през последните седмици или може би просто не е искала повече да крие добрите новини.
Постът ѝ в Instagram беше придружен от символична снимка, направена на територията на Белия дом.
„За мен беше голяма чест да празнувам важни събития, исторически събития и да създавам спомени със семейството си в Белия дом, включително годежа ми с прекрасния ми годеник Майкъл! Чувствам се много щастлива и очаквам с нетърпение нова глава в живота си “, написа булката.
Не се знае много за избраника на мис Тръмп. Романсът на Майкъл и Тифани стана публичен през 2018 г., когато двойката за пръв път попадна в обективите на папараците.
Булос е с четири години по-млад от булката и също като нея е израснал в голямо семейство. Родителите на Булос притежават компания за милиарди долари в Нигерия.
Годежът на влюбените, който се състоя в розовата градина на Белия дом, беше подплатен от 13-каратов диамант с изрязан изумруд, за който Майкъл специално летя за Дубай.
Коментиран от #2
-2 +7
До коментар #1 от "Бай Урко":
Тая кобила трябва да я впрягаш по няколко пъти на ден и да Ореш из основи.Имаш ли даян ?
Коментиран от #7
-3 +7
-5 +4
Коментиран от #6
-3 +6
-5 +1
До коментар #4 от "В е л и к и я":
Са и като я фанеш за глезените и от лашкане ши съ друсат и джоланите чак.Аз меланио харесвам,дърта е ама яка брангия направо бих са оженил за нея ши можем да се разбираме нали е от Словакия
-2 +3
-3 +3
-0 +5
Коментиран от #11
-2 +1
До коментар #10 от "Hugo":
Селскиот казанжия ?!
-0 +2
-0 +2
-0 +1
-1 +0
-0 +1
-0 +1