-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Доктор ох боли
11:16 02.04.2021
2 Честито
Коментиран от #13
11:16 02.04.2021
3 Какво
11:16 02.04.2021
4 Радо
11:16 02.04.2021
5 др Гей Билтс
Коментиран от #9
11:17 02.04.2021
6 One
11:17 02.04.2021
7 ха ха
Коментиран от #39
11:18 02.04.2021
8 Поп Кръстю
Коментиран от #48
11:20 02.04.2021
9 98776
До коментар #5 от "др Гей Билтс":
Е на точното място, точно на време. И без Баце, само със СЗО и ковида, плешивия и родата му го очаква безоблачно и имотно бъдеще.11:20 02.04.2021
10 ПоВРЪЩАМИ СА ОТ БЕГЕ ГЕНЕРАЛИ
Коментиран от #16
11:21 02.04.2021
11 ОЩЕ..
НА БРЕМЕТО. И НИКОГА КЪТ
ДЯДОТО НАХАЛЕН ЛИЦЕМЕРЕН И
НАТЕГАЧ. СЪС БОГА.
11:21 02.04.2021
12 Пак
11:21 02.04.2021
13 Честито
До коментар #2 от "Честито":
Използваш чужд ник. Внимавай с коментарите.Коментиран от #18
11:24 02.04.2021
14 Марио
Коментиран от #17, #23
11:25 02.04.2021
15 Факт
11:28 02.04.2021
16 пфу
До коментар #10 от "ПоВРЪЩАМИ СА ОТ БЕГЕ ГЕНЕРАЛИ":
А на мен ми сА повръща от провинциалисти и невежи като теб.Коментиран от #21
11:29 02.04.2021
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Що да внимавам
До коментар #13 от "Честито":
Ще ме набиеш ли...?Коментиран от #22
11:35 02.04.2021
19 случаен
Коментиран от #20
11:36 02.04.2021
20 Това
До коментар #19 от "случаен":
Значи ли, ЧЕ И ТИ СИ КЪТ НЕГО??!? .И ТОВА ЗНЧИ ЛИ, ЧЕ ВСИЧКИ
ТРЯБВА ДА БЪДЕМ КЪТ НЕГО??!?
11:41 02.04.2021
21 Сам ли си пишешПЛЮСОВЕ
До коментар #16 от "пфу":
Градски на който баща му и майка му са от селата....11:42 02.04.2021
22 Честито
До коментар #18 от "Що да внимавам":
Да те бия ли...? Не, тук става въпрос за колегиалност и собствено мнение. Ако имаш разум в главата, ще ползваш ник, лично твой, и под него излагай това, което мислиш. Чуждата самоличност не носи нищо добро.11:54 02.04.2021
23 Варна
До коментар #14 от "Марио":
Евала, супер Марио. Ама дай го по-лежерно, все пак петък е-ден на майстора! Хората имат нужда от шеги и малко хумор, не бъди такъв строг моралист.11:56 02.04.2021
24 Златена
12:04 02.04.2021
25 Генерале,
Коментиран от #27
12:05 02.04.2021
26 Ццц
12:16 02.04.2021
27 Радио Келто
До коментар #25 от "Генерале,":
Нечий за.д.ни.к. целуваш май. Първо пиши грамотно, тогава излагай своето виждане за нещата.Коментиран от #29
12:17 02.04.2021
28 един от многото
12:20 02.04.2021
29 Както си искам така, ще пиша
До коментар #27 от "Радио Келто":
Чужд, з... к не съм целувала, и нямам намерение, това, са ваши желания....!Коментиран от #32, #37
12:28 02.04.2021
30 Гост
12:29 02.04.2021
31 въпросче
12:44 02.04.2021
32 Радио Келто
До коментар #29 от "Както си искам така, ще пиша":
О...ти си "дама"....много добре. Но пак казвам-пиши грамотно и се научи къде в едно изречение са нужни препинателни знаци. Но явно е късно за теб.Коментиран от #33, #36
12:47 02.04.2021
33 КЕЛТО
До коментар #32 от "Радио Келто":
ПО ДОБРЕ ВНИКВАЙ У СЪДАРЖАНИЕТО А НЕУ ПРАВОПИСА. пр.. стЬо.
Коментиран от #35
12:58 02.04.2021
34 Софиянчето
13:14 02.04.2021
35 Радио Келто
До коментар #33 от "КЕЛТО":
Дърпай нанякъде, неграмотник. Търпението ми се изчерпа към теб.13:24 02.04.2021
36 Да,, ти си мъжожина
До коментар #32 от "Радио Келто":
Завидих ти, от къде си, родословно дърво....?!13:48 02.04.2021
37 ГрЪМнатомет
До коментар #29 от "Както си искам така, ще пиша":
Бебето трябва да се казва Вируслав, в чест на дедо си.14:00 02.04.2021
38 Прав е
14:58 02.04.2021
39 Муфтаджийски
До коментар #7 от "ха ха":
Детето не е виновно,че се е родило ТАМ.Виновни ще са тези които го възпитат да тъпче хората за собственото си благо.15:00 02.04.2021
40 Хрониките на Герберлунгия
15:22 02.04.2021
41 ЩАБНИЯ....ЛЮБИМЕЦ НА БЪЛГАРИТЕ
17:03 02.04.2021
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 Дедо1
18:23 02.04.2021
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Златена
11:29 03.04.2021
47 Цоко
15:58 03.04.2021
48 Стига бе
До коментар #8 от "Поп Кръстю":
От затвора ли? Не е възпитателно!😃 Иначе на генерала да му е живо и здраво внучето!07:17 04.04.2021
49 БАЧУ
16:46 04.04.2021
50 Вуте
18:52 04.04.2021
51 8755
20:09 04.04.2021