-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Пич
12:54 21.09.2023
2 Цвинокио
12:59 21.09.2023
3 Соваж бейби
Коментиран от #5
13:11 21.09.2023
4 Зекария Сичин
13:54 21.09.2023
5 Пич
До коментар #3 от "Соваж бейби":
Всъщност , не е много вярно това , което казвате! Човечеството има технологии , за които не сте чувала , но " умните " военни нищо не правят с тях , ама , на дават и на някой друг , да направи нещо полезно . Като глезените деца , които не дават играчките си , на другите деца. Сигурно сте чувала за експеримента " Филаделфия " , при който цял кораб е бил преместен в пространството. Тогава това не е свършило добре , но от тогава до сега , тези , и други технологии , са много усъвършенствани!Коментиран от #6
14:21 21.09.2023
6 Соваж бейби
До коментар #5 от "Пич":
Знам че е така ,извънземните помагат на хората с много неща и развитието на технолпгията.Това се държи в тайна !Другата истина реални снимки от Марс няма!краварите си фантазират иска им се и там да се заселят и се случи това което стана с индиянците но не става.Човешкият ум е по низш от другите цивилизации тези които са ни създали ,не можем все още да работим на 100% с нашият мозък,и толкова различни раси ?!нали не си вярваш че цвета на кожата е различен заради климатичните различия ?Коментиран от #7
14:31 21.09.2023
7 Пич
До коментар #6 от "Соваж бейби":
Да , цвета на кожата не е различен заради климата ! Пример - африканците , и индианците споделят еднакви климатични зони , вкл. и екватора , но не са еднакви! Това са различните варианти на сътворението , като така твореца е търсел сигурност , че някое от творенията му ще се приспособи. За радост , приспособили са се повече от едно, и затова има няколко раси. Сложният за отговор въпрос е - боговете и извънземните , едно и също ли са , или са нещо различно !Коментиран от #8
14:54 21.09.2023
8 Соваж бейби
До коментар #7 от "Пич":
Както казах нашият мозък е с малка функция за съжаление няма ъпдейт като смартфоните или Бог се е отказал след 5тата година марките телефони не правят ъпдейт на стар модел или не трябва да го прави като кутията Пандора.Ще разберем когато умрем знаем толкова колкото е нужно на Земята.Все пак древните племена са рисували летящи кораби тип ракета ,или за заблуда или машина на времето ..ако човек не се преражда какво става с душата богове или извънземно мисля че първо на това трябва да се получи отговорКоментиран от #9
15:38 21.09.2023
9 Пич
До коментар #8 от "Соваж бейби":
Много може да се мисли по тези въпроси , и дори да се достигне до отговори . Но няма как да има сигурност , че отговорите са верни. Ако допуснем , че земята е чистилището , това не поставя в противоречие прераждането , с рая и ада. Тоест , душите ще се прераждат , докато не извлекат необходимите поуки , и не станат готови за рая. Или , докато не пропаднат напълно , и станат готови за ада. Но нещата са прости само за хората , които незнаят. Азиатските богове , не са това , което са , Яхве също не е , което мислите че е , но това са теми за дълги разговори. Ще ми бъде интересно, да чуя вашето мнение за въпроса - мислите ли , че боговете и извънземните са едно и също ?Коментиран от #10
15:55 21.09.2023
10 Соваж бейби
До коментар #9 от "Пич":
Нали това написах и аз почти като вашето мнение.Има една уловка извънземни са всички останали освен човеците които сме живи и природата ни.Всичко останало е извън земята ,идва ни гости ,фантоми ,полтъргайст....какво са има контакт живее в друго измерение ,има портали.Всичките са извънземни има способност да идва ,заминава,обладава ...знае повече от човеците ние сме като нещо в затвор аквариум и да искаш не може излезе и да можеш кислород няма в космоса.Нещо като да си зародиш в корема на майка си чакаш раждане ,гледаш разни анатомии ,виждаш бактерии ,ако мама пие алкохол ти пада отровен дъжд /радиация/пуши...та това е моето схващане ...Коментиран от #11
16:57 21.09.2023
11 Пич
До коментар #10 от "Соваж бейби":
Благодаря за отделеното време. Имам неща , които трябва да свърша , но разговора беше приятен , и при възможност пак ще драсна нещо !17:33 21.09.2023