13 Януари, 2014 15:28 1 978 3

Андреа похарчи 10 000 лв. за чанта

  • андреа-
  • чанта-
  • скъпа покупка-
  • фолк певица

Скъпата й придобивка определено очарова дамите с вкус към модата

Андреа похарчи близо 10 000 лева за маркова чанта. Покупката, която бе показана от фолк певицата в социалните медии,  успя да ядоса хората. Причината за този негативен отзвук е, че звездите прекаляват в демонстрирането на лъскавия си имидж, пише сайтът за светски новини red-carpet.bg.

Андреа заложи на Шанел, да не остане по-назад от Николета, коментират още по адрес на певицата. Скъпата й придобивка определено очарова дамите с вкус към модата, но пък други прецениха, че това е абсурдно. „Какво ми се хвалят, големи фасони, голямо нещо!”, „Показността им е в кръвта, особено на Андреа!”, гласят реакциите.

Андреа има високи хонорари и в крайна сметка може да си позволи да похарчи толкова сериозна сума за една чанта. И защо да не го прави?! Така пък я защитават верните й фенове, които не спират да я възхваляват на страницата й: „Божествена си!”, „Прекрасна!”, „Млада и готина!”, възкликват многобройните почитатели на Андреа.

Дружката на Моника Валериева, която я брани от всяка атака на Николета, изглежда също иска да докаже, че е от класа и отдавна робува на марки. Чантата й определено е такова доказателство – вижте сами новата й придобивка:


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Монго

    1 1 Отговор
    Десет хиляди ц*рки да и излезнат на задните и части. В тази криза, това ли е най важното. Това са пенсиите на около 5 пенсионера за една година.
  • 2 Бай Иван

    0 0 Отговор
    Тя ги е изкарала за 15 минути!
  • 3 PROFESIONALISTA

    0 0 Отговор
    Мда, струва си чантата. Правена е от крокодилски х..- като е сгъната е портфейл, като я погалиш става дамска чанта, а като я излъскаш хубаво става голям сак за 30 кг багаж....