Звезда от „Великолепният век“ влиза в затвора за домашно насилие

21 Юни, 2025 09:18 1 997 9

  • великолепният век-
  • затвор-
  • присъда-
  • домашно насилие-
  • озан гювен

След 5-годишно дело актьорът ще излежава присъда от 2 години и 3 месеца

Актьорът от турския хитов сериал "Великолепният век", Озан Гювен получи ефективна присъда затвор за домашно насилие. Това съобщава уебсайтът Hurriyet, цитиран от Телеграф.

Актьорът, изиграл Рустем паша в поредицата, беше осъден на две години и три месеца затвор. Делото продължи пет години. По това време приятелката на артиста Дениз Булуцуз подаде полицейски сигнал за жестоко отношение от страна на любимия си и като доказателство засне побоите на камера.

Гювен отрече обвиненията и заведе насрещен иск срещу по-младата жена. В резултат на това съдът застана на страната на Дениз и искът на Озан беше отхвърлен. Досега той не е коментирал ситуацията, а адвокатите му се готвят за обжалване.

По-рано друг актьор, изиграл султан Сюлейман във „Великолепният век“, Халит Ергенч, беше осъден за даване на лъжливи показания, съобщи Анадолската агенция.


Поставете оценка:
Оценка 3 от 4 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Великолепния гюбек

    11 2 Отговор
    Влиза в тъмницата.
  • 2 Така си е

    6 7 Отговор
    Ако живееше по Диарбекир те, дето само ходжата разполага, щеше да я блъска колкото си иска, и никой нямаше да му каже гък.
  • 3 Ах Ох

    8 5 Отговор
    На Гювен гювендията, ахахахахахаааа 🤣
  • 4 1488

    9 4 Отговор
    бьлгаро-турски културни особености

    Коментиран от #7

  • 5 Калина бокал

    0 2 Отговор
    Като не напанаха на зида двама индиици само плющене се чуваше 🤭
  • 6 Истанбулската конвенция

    4 0 Отговор
    се върна у дома.
  • 7 ......

    2 2 Отговор

    До коментар #4 от "1488":

    Наци, надявам се знаеш значението на 4те цифри които си изтипосал,не дърпай дявола за опашката,защото не се знае знае ли се.
  • 8 Пловдив

    0 0 Отговор
    Горките турци и тях ги погнаха с този закон... Скоро и в арабския свят.
  • 9 Хайл 14/88

    1 0 Отговор
    Местя го