ФАКТИ публикува мнения с широк спектър от гледни точки, за да насърчава конструктивни дебати.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Той
14:08 17.04.2018
2 Иван
Тия хора явно не се усещат (журналистите имам впредвид ).
Голяма ТЪПОТИЯ е да показваш хора в такова състояние.
Това не е НОВИНА. Това е отврат.
И хич да не се оправдават, че това им е работата.
И цяла седмица по всички телевизии, да се канят пострадали, експерти и само за това да се говори.
ТЪПО е дами и господа журналисти. Много ТЪПО.
Коментиран от #4
14:19 17.04.2018
3 Западните Балкани
06:31 18.04.2018
4 тъпо но доходно
До коментар #2 от "Иван":
важно е пари да има06:36 18.04.2018
5 Медиииии
09:23 18.04.2018
6 хакера
03:37 20.04.2018