17 Април, 2018 14:01 2 137 6

Телевизионно лешоядстване

  • катастрофа-
  • автобус
ФАКТИ публикува мнения с широк спектър от гледни точки, за да насърчава конструктивни дебати.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Той

    37 1 Отговор
    Журналистите са една от най-лошите прослойки в България и по света!!!
  • 2 Иван

    35 0 Отговор
    Много точна статия.
    Тия хора явно не се усещат (журналистите имам впредвид ).
    Голяма ТЪПОТИЯ е да показваш хора в такова състояние.
    Това не е НОВИНА. Това е отврат.
    И хич да не се оправдават, че това им е работата.
    И цяла седмица по всички телевизии, да се канят пострадали, експерти и само за това да се говори.
    ТЪПО е дами и господа журналисти. Много ТЪПО.

    Коментиран от #4

  • 3 Западните Балкани

    5 1 Отговор
    Но не се питат виновните за тези нещастия. За лошото състояние на инфраструктурата, за лошото строителство на магистрали, които за две години се превръщат в убийци. Хитрино да не мислите, че машинистите са виновни? Не, виновно е правителството, което не си е свъшило работата, за да се обезопасят такива места. Падналата лампа на Витиня? Там кой е виновен? Хората, които карат през тунела? Защо тези ТОП не отидат да питат Западните Балкани кой е виновен? Той и без това е повече там, отколкото тук. Сигурно търси среща с Цветан Василен, че му се губи един милиард, за да купи ЧЕЗ
  • 4 тъпо но доходно

    6 0 Отговор

    До коментар #2 от "Иван":

    важно е пари да има
  • 5 Медиииии

    6 0 Отговор
    Всички медии са за чук, защото преинечават новините и само дезинформират народа.
  • 6 хакера

    2 0 Отговор
    ВСИЧКИ МЕДИЙ С ПАРТИЙОПОКЛОННИЦИ КОЯТО Е НА ВЛАСТ ТЯ ДИКТУВА ПРАВИЛАТА ТАМ Е ПАРАТА ТАКА Е ВИНАГИ И ЩЕ БЪДЕ!!!!