6 Септември, 2014 18:28 1 273 0

Мексикански отбор взе Роналдиньо

  • роналдиньо-
  • атлетико минейро-
  • трансфер-
  • керетаро

Бразилецът подписа с Керетаро

Мексикански отбор взе Роналдиньо - 1
Снимка: БТА/АР
Световният шампион с Бразилия от 2002 година Роналдиньо ще продължи кариерата си в мексиканския елитен клуб Керетаро. 34-годишният футболен магьосник подписа договор за две години. Бившият национал пристига като свободен агент, след като прекрати контракта си с бразилския Атлетико Минейро.

"Щастливи сме, че привлякохме футболист с изключителна кариера. Световен шампион от 2002 година, двукратен футболист номер 1 в света за 2004 и 2005 година. Надяваме се феновете от нашия град и цялата страна да се присъединят към нашите празненства за идването на Роналдиньо, който ще допринесе с опита и класата си за отбора ни", се казва в съобщението на клуба.

Керетаро в момента е на осмо място в класирането след седмия кръг на шампионата.

"В Мексико винаги са ме обичали. Мотивиран съм да помогна на Керетаро", написа Роналдиньо в Туитър.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА