8 Септември, 2014 12:01 867 0

Томов: Вече ще играем само със силни отбори

  • томов-
  • цска-
  • металург-
  • контроли

Концепцията е да играем контроли със стойностни тимове в паузите на първенството, заяви шефът на ЦСКА

Томов: Вече ще играем само със силни отбори - 1
Снимка: БТА
Шефът на ЦСКА Александър Томов изрази задоволството си от контролата с Металург Донецк, която червените спечелиха с 3:2 на "Армията". Лупи обяви, че това е само първата проверка от редица други със силни съперници, когато има пауза във вътрешното първенство.

"Доволни сме от празника. Дойдоха хиляди фенове. Най-вълнуващо беше представянето на юношеските отбори и ентусиазмът на малките. Концепцията е да играем контроли със силни отбори в паузите на първенството. Не е евтино, но ще го правим. Доволен съм от посещаемостта. Продадоха се много артикули на клуба, благодаря на всички, които уважиха празника", каза Александър Томов.

Изпълнителният директор на ЦСКА Александър Тодоров също коментира проверката с украинците.

"Получи се хубаво събитие. Очаквах повече фенове да дойдат, но колкото-толкова. Време е вече и правителство да дойде, да обърне сериозно внимание и да се реши проблемът с базите на ЦСКА", каза Тодоров.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА