Монако загуби българския си голаджия Димитър Бербатов за предстоящото дерби от деветия кръг на френската Лига 1 срещу шампиона Пари Сен Жермен.
Българският нападател получи трети жълт картон от началото на сезона при загубата с 0:1 от Ница. Той се опита да спечели дузпа, но вместо това бе санкциониран от главния рефер.
Според правилата на френското първенство един футболист пропуска мач при три официални предупреждения за по-малко от десет последователни срещи.
Така Бербо няма да играе с ПСЖ на 5 октомври, но ще бъде на лице за гостуването на Зенит в Шампионската лига през седмицата.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 дилара
18:40 28.09.2014