28 Септември, 2014 18:35 1 108 1

Монако без Бербо срещу шампиона

  • бербатов-
  • шампиона-
  • монако

Българският нападател натрупа три жълти картона в Лига 1

Монако без Бербо срещу шампиона - 1
Снимка: БТА/AP

Монако загуби българския си голаджия Димитър Бербатов за предстоящото дерби от деветия кръг на френската Лига 1 срещу шампиона Пари Сен Жермен.

Българският нападател получи трети жълт картон от началото на сезона при загубата с 0:1 от Ница. Той се опита да спечели дузпа, но вместо това бе санкциониран от главния рефер.

Според правилата на френското първенство един футболист пропуска мач при три официални предупреждения за по-малко от десет последователни срещи.

Така Бербо няма да играе с ПСЖ на 5 октомври, но ще бъде на лице за гостуването на Зенит в Шампионската лига през седмицата.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 дилара

    0 0 Отговор
    За жалост Бербатов е история !!! Същия е като Валери Божинов играе ама........ къде ...........