9 Април, 2015 12:15 589 0

Хърватия посреща Италия пред празни трибуни

  • хърватия-
  • италия-
  • наказание-
  • уефа-
  • празни трибуни

Европейската квалификация ще се изиграе на 12 юни тази година

Хърватия посреща Италия пред празни трибуни - 1
Снимка: БТА/ AP

Хърватия ще посрещне Италия пред празни трибуни на 12 юни тази година, съобщи Football-Italia.net.

УЕФА наказа хърватската футболна федерация заради расистките прояви на привържениците на тима по време на домакинския мач с Норвегия, спечелен от възпитаниците на Нико Ковач с 5:1.

Така европейската квалификация ще се играе пред празни трибуни, а освен това хърватската федерация ще трябва да заплати глоба в размер на 50 хиляди евро.

Хърватия е лидер в квалификационна група „H“ с актив от 13 точки. Италия е на второ място с 11, а трети е тимът на Норвегия с 9. България е на четвърто място с 5 точки.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА