Големият герой за Ювентус от мача с Реал Мадрид Алваро Мората призна, че за него е било трудно да не отпразнува гола си срещу „белия балет“.
Мората отбеляза изравнителното попадение срещу Реал, което класира Юве за финала на Шампионската лига. За футболистът този мач беше по-специален, тъй като той е юноша на „белия балет“, от където премина в Ювентус през миналото лято. Пред Canal+ Мората заявява:
„Да вкарам този гол беше нещо изключително. Всичко беше много емоционално, но чувството беше и леко горчиво. Беше ми трудно да не отпразнувам гола. Бих реагирал по съшия начин още сто пъти. Не ми беше лесно да играя срещу Реал Мадрид. Благодаря на феновете, които винаги ме подкрепят. Беше трудно да стигнем до тук, но нищо не е свършило. Искаме да спечелим Шампионската лига и да направим история. Барселона е прекрасен отбор. В един мач обаче всичко може да се случи. Не трябва да спираме да мечтаем.“
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА